Outlast 2
حالت داستانی جدیدی برای عنوان Outlast 2‌ تأیید شد

حالت داستانی جدیدی برای عنوان Outlast 2‌ تأیید شد

بازی های مرتبط

به‌تازگی پچ جدیدی برای عنوان Outlast 2 عرضه‌شده است که روند بخش داستانی بازی را برای تمامی بازیکنان آسان‌تر می‌کند و از طرفی دیگر قرار است برای این بازی بسته‌ای عرضه شود که در زمان انتشار آن از بازی اصلی حذف‌شده بود، زیرا درجه سنی بازی تبدیل به عنوانی مخصوص بزرگسالان (Adult Only) می‌شد. استودیو مستقل کانادایی Red Barrels، در صفحه «استیم» (Steam) بازی Outlast 2‌ در مورد این بسته نوشته است:

«بالاخره زمان لازم برای دوباره اضافه کردن برخی از قسمت‌های بازی که در بازی اصلی وجود داشت، فراهم شد. برای اخذ درجه سنی فقط M ما مجبور به انجام این کارشده بودیم. این قسمت‌های حذف‌شده، بر روی گیم پلی تأثیر نمی‌گذاشت و فقط به خاطر اینکه بازی درجه سنی Adult Only را دریافت نکند، مجبور به انجام این کارشده بودیم.»

همان‌طور که پیشتر اعلام‌شده بود، Outlast 2 به خاطر داشتن صحنه‌های بسیار خشن و دل‌خراش در بازی، اجازه انتشار در کشور استرالیا را دریافت نکرده بود و سازنده بعدازآنکه تغییراتی در بازی انجام داد بود، توانست این بازی را در این کشور نیز منتشر کند. استودیو Red Barrels، در حال حاضر بر روی پروژه بعدی خود کار می‌کند.

بیشتر بخوانید :  هیچ NPC یا کارکتر غیرقابل کنترلی در Fallout 76 وجود نخواهد داشت

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`