استودیوی Ready at Dawn برای بازی The Order: 1886 دنباله هایی در نظر داشت
استودیوی Ready at Dawn برای بازی The Order: 1886 دنباله هایی در نظر داشت

استودیوی Ready at Dawn برای بازی The Order: 1886 دنباله هایی در نظر داشت

بازی The Order: 1886 در سال ۲۰۱۵، دو سال بعد از عرضه‌ی رسمی کنسول پلی‌استیشن ۴ در آمریکا و اروپا در سال ۲۰۱۳، منتشر شد و یکی از بحث‌برانگیزترین بازی‌های منتشر شده برای این کنسول بود.

برخی عقیده داشتند این بازی مدت زمان به پایان رساندنش بسیار کوتاه بوده و ارزش پرداختن ۶۰ دلار را ندارد و همین امر باعث شد میزان فروش این بازی آن طور که باید، درخشان نباشد. با این وجود استودیوی Ready at Dawn هنوز هم برای بازی The Order: 1886 برنامه‌هایی در سر داشت که مدیر این استودیو، Ru Weerasuriya، در مصاحبه‌ای اخیراً نظر خود را در این باره بیان کرده است.

بازی The Order: 1886 قرار بود بخشی از یک مجموعه‌ی بزرگ‌تر باشد. استودیوی Ready at Dawn پایان این بازی را طوری طراحی کرده بود که مخاطب می‌دانست ادامه‌ی داستان را در نسخه‌های بعدی دنبال خواهد کرد. این استودیو حتی تا حدودی نسخه‌ی بعدی این عنوان را هم در تیتراژ پایانی معرفی کرده بود. هرچند ممکن است هیچ‌گاه شاهد دنباله‌ی این بازی نباشیم چرا که استودیوی Ready at Dawn تا کنون بر روی پروژه‌هایی کار کرده است که ارتباطی با این بازی ندارند. اما Weerasuriya که هم چنین مدیر خلاقیت بازی The Order: 1886 هم بوده است، نظر متفاوتی دارد و به آینده امیدوار است. وقتی از او درباره‌ی آینده‌ی این مجموعه پرسیده شد او پاسخ داد:

پاسخ به این سؤال برایم دشوار است.به شما همان جوابی را می‌دهم که اگر قبل از انتشار بازی The Order: 1886 هم از بنده سؤال می‌کردید، به شما می‌دادم. این بازی با تلاش فراوانی ساخته شده است. حتی قبل از انتشار آن ما بر روی پایه‌های اساسی بازی، پس زمینه‌ی شخصیت‌ها و اینکه هر کدام از کجا آمده‌اند و به طور کلی پس زمینه‌ی داستان، کار و تلاش بسیاری کردیم. منظورم تنها نسخه‌ی ۱۸۸۶ نیست. ما از خود پرسیدیم “داستان از کجا شروع شد؟ و قرار است به کجا ختم شود؟” داستان‌های بسیار بیشتری نوشته بودیم زیرا احساس می‌کردیم ساختن یک بازی و محدود کردن آن به داستانی که دارد، برای ما کافی نیست.

استودیوی Ready at Dawn در حال حاضر بر روی یک عنوان اکشن سوم شخص کار می‌کند که یک آی‌پی کاملاً جدید است. Weerasuriya  اشاره کرد که این سبک از بازی که مشابه بازی The Order: 1886 نیز می‌باشد در خون این استودیو جریان دارد. او همچنین افزود که نقاط قوت و ضعف بازی The Order: 1886 از کجا ناشی می‌شود. او فکر می‌کند این بازی از قابلیت‌های کنسول پلی‌استیشن ۳ فراتر رفت و توانست تعادلی میان داستان سرایی و جهان بازی کامل و گیمپلی، برقرار کند. او درباره‌ی نقاط ضعف بازی نیز گفت: “فکر می‌کنم کمبودهای این بازی از تمرکز بیش از حد ما بر روی ساختن یک آی‌پی جدید در همان ابتدا [نسل جدید] نشاءت می‌گرفت” او همچنین فکر می‌کند که رقابت میان مکانیک‌های گیم پلی و جلوه‌های دیداری، به بازی ضرری وارد نکرده است. همچنین او درباره‌ی مدت زمان با پایان رساندن بازی نیز صحبت کرد.

بیشتر بخوانید :  بازی AC Odyssey بیش از ۳۰ ساعت کات‌سین دارد

Weerasuriya  گفت که این بازی میزان فروش ثابتی داشته است که احتمالاً علت آن تخفیف‌های در نظر گرفته شده، بوده است. او همچنین گفت که می‌داند بسیاری منتظر ساخته شدن دنباله‌ی این بازی هستند. با این حال آینده‌ی بازی The Order: 1886 در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. به نظر می‌رسد استودیوی Ready at Dawn برای ادامه دادن این مجموعه آمادگی لازم را داشته باشد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`