Wolfenstein: The New Order برای نینتندو سوئیچ منتشر نمی شود
Wolfenstein: The New Order برای نینتندو سوئیچ منتشر نمی شود

Wolfenstein: The New Order برای نینتندو سوئیچ منتشر نمی شود

عنوان Wolfenstein: The New Order در سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم PC، PS4 و XBOX ONE منتشر شد. در حال حاضر عناوین AAA مختلفی برای کنسول نینتندو سوئیچ تحت توسعه قرار دارد که باید به Skyrim و Doom 2016 اشاره کرد.

استودیو MachineGames آخرین عنوان سری بازیهای Wolfenstein آن به نام Wolfenstein II: The New Colossus نام داشته و با استقبالی رو به رو شد. در جریان نمایشگاه E3 2018 ، سرپرست استودیو Adam Creighton طی گفتگو با رسانه ها درباره نسخه نینتندو سوئیچ Wolfenstein: The New Order به اظهار نظری پرداخت.

وی بیان داشت که استودیو بسیار هیجان زده است تا این نسخه را پورت کند و اولین بار است که استودیو دست به چنین کاری می زند. اما در حال حاضر استودیو موردبحث هیچ برنامه ای برای پورت نسخه سوئیچ بازی Wolfenstein: The New Order یا The Old Blood ندارد.

Wolfenstein: The New Order برای نینتندو سوئیچ در کار نیست

Creighton بیان کرد:

این بحث به Bethesda مربوط می شود و صادقانه باید بیان کرد که بازیهایی برای این پلتفرم توسعه پیدا می کند. من فکر می کنم جالب است اگر The New Colossus را روی این کنسول داشته باشیم، اگرچه باید منتظر تصمیم بتسدا بود.

Creighton همچنین تایید کرد هیچ بسته الحاقی از بازی برای کنسول بازی نینتندو سوئیچ منتشر نمی شود. این طور  که پیداست شرکت بتسدا برنامه ای برای انتشار نسخه های جدید Wolfenstein برای کنسول هیبریدی نینتندو ندارد و طرفداران این کنسول باید به انتظار خود ادامه دهند.

در حال حاضر استودیو MachineGames روی نسخه جدید این فرنچایز تحت عنوان Wolfenstein Youngblood مشغول کار است که برای PS4، PC و XBOX ONE تحت توسعه قرار داد. عنوانی که در آن دختران دوقلو BJ Blazkowicz قهرمان نسخه های پیشین بازی ایفا نقش می کنند.

بیشتر بخوانید :  استودیو بانجی از بسته الحاقی Forsaken بازی Destiny 2 رونمایی کرد

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر درباره Wolfenstein Youngblood و زمان دقیق انتشار آن منتظر ماند. بازی که در کنفرانس E3 2018 شرکت بتسدا معرفی شد و موجی از شادی را برای طرفداران به دنبال داشت.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`