احتمال کمبود کنسول نینتندو سوئیچ در ماه‎های آتی

آقای «شونتارو فوروکاوا» (Shuntaro Furukawa)، رئیس نینتندو، هشدار داد که در ماه‎های آتی، با کمبود کنسول نینتندو سوئیچ در بازار روبرو خواهیم شد. همانطور که می‎دانید، کنسول‎های نسل نهمی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس، همچنان به حد کافی نرسیده و کمبود آنان در بازار به شکل قابل واضحی دیده می‎شود. در طول این مدت، کنسول نینتندو سوئیچ با کمبود روبرو نشد و در دسترس علاقمندان قرار داشت. حال که به سال 2022 نزدیک شده‎ایم و با توجه به دوران تعطیلات، درخواست‎ها برای این کنسول بسیار زیاد شده و به همین دلیل، کمبود آن دور از انتظار نخواهد بود. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

مشکل کمبود قطعات الکترونیکی، همچنان ادامه دارد. بر اساس سخنان رئیس نینتندو، این مشکل در نهایت بر روی خط تولید نینتندو سوئیچ نیز تاثیر گذاشت و در ماه‎های آینده، شاهد کمبود این کنسول در بازار خواهیم بود. عنوان شده که این کمبود، در ماه‎های ابتدایی سال 2022 دیده خواهد شد. دلیل آن نیز کمبود قطعات الکترونیکی عنوان شد.

در ماه گذشته، شرکت نینتندو پیش بینی فروش کنسول سوئیچ در سال جدید را از 25.5 میلیون دستگاه، به 24 دستگاه کاهش داد. به نظر می‎رسد سرعت تولید این کنسول نیز کاهش یافته و خط‎های تولید آن، با مشکلاتی روبرو شوند. مدیران نینتندو در این مورد، مطالبی را بیان نمودند.

ما پیش بینی خود در مورد فروش کنسول نینتندو سوئیچ را 1.5 میلیون دستگاه کاهش داده و حال، فروش 24 میلیونی را در سال جدید انتظار داریم. پیش بینی ما، به دلیل مشکلاتی که کمبود قطعات الکترونیکی ایجاد کرده‎اند، کاهش یافت و محموله‎های ارسالی ما در نیمه دوم سال 2022، به وضوح این کمبود را تجربه خواهند کرد.

کنسول محبوب و دوست داشتنی نینتندو سوئیچ در سال 2017 به بازار عرضه شد. فروش این کنسول تا ماه سپتامبر سال 2021، به 92.87 میلیون دستگاه رسید. احتمال دارد این کنسول در سال آینده بتواند به راحتی رکورد کنسول Wii شرکت نینتندو را بشکند.

بیشتر بخوانید :  The Last of Us Part 2 - جوئل خود را به چشم یک ضد قهرمان می‌بیند

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`