سرویس آنلاین نینتندو سوئیچ شامل ذخیره سازی ابری می شود

سرویس آنلاین نینتندو سوئیچ شامل ذخیره سازی ابری می شود

شرکت نینتندو پیشتر سرویس آنلاین خود را معرفی کرد که ویژگی های مطلوبی را به گیمرها ارائه می دهد. از جمله آن باید به ذخیره سازی ابری اشاره کرد و در این قابلیت افراد قادرند در فضای ابری به ذخیره سازی بازی خود بپردازند.

البته این قابلیت در کنار سرویس آنلاین شرکت که اواخر امسال راه اندازی می شود دردسترس گیمرها قرار می گیرد. باتوجه به وب سایت Nintendo Switch Online، پشتیبان گیری از ذخیره سازی ابری اجازه می دهد تا صاحبان کنسول نینتندو سوئیچ، به آسانی اطلاعات خود را جهت دسترسی بهتر ذخیره سازی کنند.

متاسفانه نینتندو جزئیات نحوه ذخیره سازی در سرویس آنلاین خود را شرح نداد و باید منتظر ماند تا در آینده نزدیک اطلاعات کاملی ارائه شود. باتوجه به آن که سرویس اواخر سال راه اندازی می شود ممکن است در E3 2018 ژاپنی ها اطلاعات کاملی ارائه دهند. نینتندو در وب سایت رسمی خود می گوید، اطلاعات کامل این سرویس پیش از راه اندازی آن در ماه سپتامبر اعلام می شود.

به نظر می رسد باید از بک آپ های مبتنی بر ابر برای اتصال به این سرویس Nintendo Switch Online بهره گیرد. سرویس Nintendo Switch Online سالانه هزینه ۱۹٫۹۹ دلاری داشته و شرکت پیشنهادهای پرداختی دیگری به شرح زیر دارد:

  • ماهانه ۳٫۹۹ دلار
  • سه ماهه ۷٫۹۹ دلار
  • ۱۲ ماهه ۱۹٫۹۹ دلار

نینتندو همچنین برای ارائه Family Plan سالانه ۳۴٫۹۹ دلار دریافت می کند. این طرح نینتندو اجازه می دهد تا از ویژگی های Nintendo Switch Online در تمام حساب های نینتندو خود به شکل گروه خانوادگی بهره گیرید. ساخت حساب گروه خانوادگی از هفته آینده راه اندازی خواهد شد و این خبر توسط شرکت نینتندو تایید گشته است. نینتندو در این رابطه می گوید:

از ۱۵ می ۲۰۱۸ با مراجعه به بخش تنظیمات حساب نینتندو خود گروه خانواده را ایجاد کنید. در این قابلیت هر گروه شامل هشت حساب شده و بیش از این تعداد را دربرنمی گیرد.

 

بیشتر بخوانید :  اطلاعات جدیدی از حالت Battle Mode بازی DOOM Eternal منتشر شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`