بازی های شرکت نینتندو برای نمایشگاه Gamescom مشخص شد
بازی های شرکت نینتندو برای نمایشگاه Gamescom مشخص شد

بازی های شرکت نینتندو برای نمایشگاه Gamescom مشخص شد

با نزدیک شدن به شروع نمایشگاه Gamescom سال ۲۰۱۸ در آلمان، شرکت نینتندو بازی‌هایی که در این نمایشگاه به همراه خود خواهد آورد را معرفی کرد. پیش از همه، بازیکنانی که به این نمایشگاه می‌روند می‌توانند شانس این را داشته باشند که چندین بازی جدید این شرکت را که به زودی عرضه می‌شوند را تجربه کنند.

بازیکنان در نمایشگاه Gamescom این شانس را دارند که مینی گیم‌های Super Mario Party را برای اولین بار بازی کنند. همچنین طرفداران بازی‌های نینتندو می‌توانند بازی پر سر و صدای Super Smash Bros. Ultimate را نیز امتحان کنند. چندین دستگاه سوییچ در این نمایشگاه قرار داده شده است تا بازیکنان بازی‌هایی نظیر Dragon Ball FighterZ، Dark Souls: Remastered و FIFA 19 را بازی کنند.

لیست بازی‌های نینتندو در نمایشگاه Gamescom با بازی‌های Killer Queen Black، Starlink: Battle for Atlas و Travis Strikes Back: No More Heroes که مدت‌ها است بازیکنان منتظر برگشت «تراویس» بودند، تکمیل می‌شود. کسانی که نمی‌توانند به این نمایشگاه در آلمان بروند، کانال شرکت نینتندو چند فیلم از بازی‌های خود برای آن‌ها منتشر خواهد کرد. شرکت نینتندو همچنین در ۵ اکتبر (۱۳ مهر) بازی Super Mario Party را برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد کرد.

نمایشگاه Gamescom هر ساله در شهر کلن آلمان از ۲۱ تا ۲۵ آگوست (۳۰ مرداد تا ۳ شهریور) برگزار می‌شود. این نمایشگاه دومین نمایشگاه بزرگ درباره بازی پس از نمایشگاه بازی‌های آسیایی است که در آن بیش از ۳۵۰ هزار نفر و ۹۱۹ برپا کننده از ۵۴ کشور جهان در آن گرد هم می‌آیند.

بیشتر بخوانید :  عنوان The Last of Us Part 2 به PS Now می‎آید

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`