نسخه بعدی بازی Wolfenstein بر روی نینتندو سوئیچ نیز عرضه خواهد شد

نسخه جدید سری محبوب و پرطرفدار Wolfenstein که Wolfenstein: Youngblood نام دارد، از قبل برای عرضه بر روی پلی‎استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی برنامه ریزی شده بود. در مورد عرضه این بازی بر روی کنسول نینتدو سوئیچ حرفی تا به الان حرفی به میان نیامده است ولی به نظر می‎رسد این موضوع قرار است دستخوش تغییر شود. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

بر اساس گزارشی از وبسایت Dualshockers، آقای «پیت هاینز» از شرکت Bethesda در مراسم PAX Aus اعلام کرد که نسخه بعدی سری بازی Wolfenstein بر روی کنسول دستی شرکت نینتندو، یعنی نینتندو سوئیچ نیز عرضه خواهد شد. البته برخی ابهامات در مورد این گفته ایشان وجود دارد. همانطور که می‎دانید، بازی Wolfenstein: Youngblood معرفی شده و پلتفرم‎های مقصدش هم مشخص شده‎اند. به غیر از آن، شرکت Bethesda ذکر کرده است که بازی Wolfenstein III نیز قطعاً در راه است ولی پلتفرمی برای آن ذکر نشده است.

به نظر می‎رسد هر دو نسخه آینده سری Wolfenstein بر روی نینتندو سوئیچ عرضه شوند

حال کاری جز حدس زدن در مورد این که کدام نسخه از این بازی برای نینتندو سوئیچ در دسترس خواهد بود، نمی‎توانیم انجام دهیم. اگر یادتان باشد، چندی قبل شرکت محبوب Bethesda عنوان کرد که آنان در نظر دارند همه عناوین جدیدشان را بر روی کنسول نینتندو سوئیچ عرضه کنند. بر اساس این گفته، می‎توان در نظر گرفت که منظور آقای هاینز هر دو نسخه Wolfenstein بوده است. قابل ذکر است که بازی عرضه نشده DOOM Eternal نیز قرار است در روز عرضه بر روی کنسول نینتندو سوئیچ موجود باشد. بر همین اساس نیز می‎توان در نظر گرفت که شرکت Bethesda به طور قطع می‎خواهد هر دو نسخه آینده از این سری را بر روی این کنسول عرضه کند.

بیشتر بخوانید :  E3، از سیر تا پیاز؛ جمع بندی همه‌ی اخبار کنفرانس های E3 2018

در نهایت قابل ذکر است که بازی Wolfenstein: Youngblood در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ به طور رسمی اعلام شده است که بر روی پلتفرم‎های پلی‎استیشن ۴، رایانه‎های شخصی و ایکس باکس وان در دسترس خواهد بود.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`