ایکس باکس xbox مایکروسافت microsoft
ایکس باکس xbox مایکروسافت microsoft ایکس باکس xbox مایکروسافت microsoft

انتشار موقعیت‌های شغلی جدید مایکروسافت برای نسل بعدی ایکس باکس

در طی ماه‌های اخیر خبرها حول نسل بعدی کنسول‌های پلی استیشن و ایکس باکس بسیار داغ است. حال به تازگی موقعیت‌های شغلی منتشر شده است که می‌تواند به داغ‌تر شدن این اخبار دامن زدند. اخیراً، شرکت مایکروسافت اعلامیه‌ای منتشر کرده است که حاکی از استخدام چند نیرو جدید برای تولید نسل بعدی Xbox است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

 حدود ۱۰ روز پیش شرکت مایکروسافت در اعلامیه به دنبال چند مهندس بود. از این میان موقعیت‌های درخواستی، دو نفر مهندس سخت افزار و سایرین مهندس برق هستند. در اوایل بهار نیز پستی با همین عنوان برای مهندس برق الکترونیک منتشر شده بود. در مورد توانایی‌های مورد نیاز شرکت مایکروسافت در این اعلامیه‌ها نوشته شده بود که این مهندسین باید به فناوری‌های جدید DDR3 و DDR5 مسلط بوده و همچنین تجربه کار با HDD، SDD و حافظه‌های فلش را داشته باشند.

در لیست جدید منتشر شده برای تولید نسل بعدی ایکس باکس، مهندس مکانیک ایکس باکس نیز قابل توجه بود. در توضیح این موقعیت شغلی تنها نوشته شده بود که این شرکت به دنبال توسعه سیستم مکانیکی برای نسل بعدی Xbox است. حال باید منتظر ماند و دید که آیا نسل بعدی کنسول شرکت مایکروسافت ۱۰۰ درصد بر اساس دیسک طراحی می‌شود یا خیر. باید تا زمان منتشر شدن اخباری رسمی در رابطه با این کنسول شرکت microsoft منتظر ماند. چندی پیش نیز یکی از تحلیلگران حوزه صنعت بازی در رابطه با کنسول‌های نسل بعدی سخن گفته بود.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی Borderlands 3

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`