نسل بعدی کنترلر Xbox Elite مایکروسافت اکتبر از راه می رسد
نسل بعدی کنترلر Xbox Elite مایکروسافت اکتبر از راه می رسد

نسل بعدی کنترلر Xbox Elite مایکروسافت اکتبر از راه می رسد

اخیرا شرکت مایکروسافت گزینه‌های رنگی جدیدی برای کنترلر XBOX ONE معرفی کرد اما این کنترلرها ویژگی‌های خاصی نداشتند و تنها در گزینه رنگی جدید رونمایی شدند. اما به نظر می‌رسد بزودی باید شاهد رونمایی کنترلر منحصربفرد جدیدی از سوی مایکروسافت باشیم.

سه سال قبل بود ردموندی‌ها کنترلر خاصی را به نام Xbox Elite معرفی کردند. مدلی که در مقایسه با کنترلر XBOX ONE اصلی چند کلید اضافی داشته و طراحی باکیفیت‌تری توسط مایکروسافت برای آن در نظر گرفته شد.

Xbox Elite 2 بزودی معرفی می‌شود

در حالی که سه سال از رونمایی مدل پیشین می‌گذرد، بزودی ردموندی‌ها می‌خواهند نسخه جدید Xbox Elite را رونمایی کنند. به گفته Tom Warren یکی از اعضای وب سایت The Verge، شرکت مایکروسافت اکتبر امسال نسل جدید کنترلر Xbox Elite را معرفی کرده و مدتی بعد عرضه می‌دارد.

این کنترلر قیمتی ۱۴۹ دلاری داشته که در مقایسه با نسخه اصلی کنترلر XBOX ONE یک مدل رده بالا می‌باشد. این نخستین باری نیست که شایعاتی پیرامون نسل جدید کنترلر Xbox Elite منتشر می‌شود و در اوایل سال ۲۰۱۸ نیز شایعه شد مایکروسافت به دنبال جانشین کنترلر فعلی Xbox Elite است. احتمالا در کنفرانس اکتبر امسال مایکروسافت این محصول رونمایی می‌شود و مدتی بعد نیز با همان قیمت ۱۴۹ دلار به فروش می‌رسد. جزئیات کافی در دست نیست و باید منتظر اطلاعات بیشتری بود.

بیشتر بخوانید :  ۱۴ خرداد ماه Sea of Thieves برای استیم منتشر می‌شود

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`