بازی Assassin's Creed
بازی Assassin's Creed

شایعه: بازی Assassin’s Creed بعدی در ژاپن جریان خواهد داشت

همانطور که می‎دانید جدیدترین بازی Assassin’s Creed مکان خود را مشخص کرده و قرار است در یونان باستان جریان داشته باشد. با این حال، طرفداران بیخیال نخواهند شد و به دنبال سرنخ‎هایی از مکان روایت داستان نسخه بعدی هستند. این جستجوها سرانجام به حدس زدن این که نسخه بعدی ممکن است در ژاپن جریان داشته باشد انجامیده ولی چیزی توسط سازندگان تایید نگشته که عادی نیز به نظر می‎رسد زیرا هنوز Assassin’s Creed Odyssey منتشر نشده است. در ادامه با نوین اسپات همراه باشید.

بر اساس گزارش وبسایت PlayStationLifeStyle یکی از کاربران انجمن Reddit با نام کاربری DoktahManhattan با بازی کردن Assassin’s Creed 3 با تصویر زیر مواجه شده است که نشان دهنده مکان دو نسخه جدید بازی Assassin’s Creed یعنی مصر و یونان است و آخرین تکه نیز نشان دهنده ژاپن است.

بازی Assassin's Creed

همانطور که می‎بیند اولین عکس از سمت چپ نماد Eye of Horus است که در مصر باستان دیده می‎شود و نماد وسطی نیز حرف Omega است که در الفبای یونان وجود دارد. ریشه این علامت‎ها همانطور که ذکر شد، به مصر و یونان باز می‎گردد و جالب اینجاست که بازی Assassin’s Creed نسخه‎هایی را در هر دو مکان ذکر شده در دست دارد که Assassin’s Creed Origins و Assassin’s Creed Odyssey هستند. نماد آخری، یکی از نمادهای بسیار مشهور است که در ژاپن و سر در معابد Shinto دیده می‎شود. این ممکن است تصادفی به نظر برسد ولی نماد موجود در شکل تنها اشاره بازی Assassin’s Creed به ژاپن نیست و اشارات دیگر بسیاری از جمله اشاره به جزیره Yonaguni، نمای کلی از کوه فوجی ژاپن و بت‎های نمادین آن کشور، شده است.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر اولین DLC بازی Assassin’s Creed Odyssey

با این که حدس زده می‎شود نسخه بعدی بازی Assassin’s Creed در ژاپن باشد اما به هیچ وجه معلوم نیست که این بازی کی منتشر خواهد شد زیرا قرار است Assassin’s Creed Odyssey عنوانی مبتنی بر سرویس‎های زنده باشد که مانند اکثر عناوین آنلاین که از این ویژگی استفاده می‎کنند می‎تواند وقت شما را برای سال‎ها بگیرد به همین دلیل سخت است که حدس زده شود ادامه‎ای بر این عنوان بعد از Odyssey چه وقت قرار است عرضه شود.

در نهایت قابل ذکر است که جدیدترین نسخه از بازی Assassin’s Creed یعنی Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ ۵ اکتبر (۱۳ مهر) برای پلتفرم‎های پلی‎استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`