انتشار بروزرسان جدید برای عنوان شوتر آنلاین Warframe

انتشار بروزرسان جدید برای عنوان شوتر آنلاین Warframe

شرکت Digital Extremes به تازگی بروزرسان جدیدی را برای عنوان آنلاین Warframe روی نسخه‌های کنسولی منتشر کرده است. این بروزرسانی Beasts of Sanctuary نام داشته و کاربران دو کنسول PS4 و XBOX ONE  می‌توانند به اجرای آنها بپردازند.

گذشته از آن دریافت بروزرسانی به شکل رایگان انجام می گیرد و افراد نباید هزینه‌ای پرداخت کنند. این بسته محتواهایی چون سلاح، حالت و چند قابلیت دیگر را به بازی شوتر علمی تخیلی Warframe می‌افزاید.

سی و پنجمین بروزرسانی این بازی Khora نام داشته و بزودی باید انتظار انتشار آن را داشت. Digital Extremes در توصیف Khora می‌گوید این بسته ترکیبی از قابلیت‌های تهاجمی و دفاعی بوده که بی‌شک گیمرها نسبت به آن علاقه نشان خواهند داد. Khora را می‌توان در Sanctuary Onslaught به عنوان یک حالت زنده ماندن تیمی بدست آورد. در این حالت بازیکنان با همکاری سه نفر با موجی از دشمنان مواجه خواهند شد که باید به مقابله با آنها بپردازند.

بازیکنان با تکمیل کردن wave و traveling deeper می‌تواند به باز کردن capture scene و محتواهای بیشتری دست پیدا کنند. علاوه بر این بروزرسانی Beast of Sanctuary تعدادی سلاح جدید را در بازی اضافه می‌کند که از جمله باید به اسلحه تک تیرانداز Veldt ، شمشیر دوگانه Keres و اسلحه کلت خیالی Hystrix اشاره کرد.

گذشته از این موارد بازیکنان قابلیت انتخاب شخصیت و اسلحه موردنظر خود خواهند بود. شما می‌توانید برای کسب جزئیات بیشتر به وب‌سایت رسمی Warframe مراجعه کنید. همزمان با این بروزرسانی، شرکت Digital Extremes یک رویداد محدود و کوتاهی در Warframe برگزار می‌کند که Operation: Plague Star نام دارد. در این رویداد بازیکنان قادرند به کسب پاداش‎هایی چون رویداد Ether Daggers، Emblem و Zaw Components را دریافت کنند. گفتنیست این رویداد در ۲۲ می برگزار خواهد شد و بازیکنان می‌توانند در فرصت کوتاهی در آن شرکت کنند.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر هنگام عرضه‌ی Demon’s Souls

 

 

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`