نسخه جدید Splinter Cell تاییدیه ساخت گرفت

نسخه جدید Splinter Cell ، یکی از ای پی‎های معروف و بسیار دوست داشتنی شرکت Ubisoft، تاییدیه ساخت گرفت و به زودی وارد مراحل توسعه می‎شود. اخیراً، شایعات زیادی پیرامون سری Splinter Cell شنیده می‎شوند. از عرضه آخرین نسخه این سری، یعنی Splinter Cell Blacklist حدود 8 سال می‎گذرد و در این مدت، هیچ معرفی خاصی برای این سری صورت نگرفته و فقط شایعات مختلف بیان شده‎اند. جدیدترین شایعه نیز، امروز مطرح شده که گفته می‎شود نسخه جدید Splinter Cell بالاخره تاییدیه ساخت گرفته است. غیر از این مسئله، اطلاعات چندانی منتشر نشده است. در ادامه مطلب همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

در گزارشی جدید در وبسایت VGC، نوشته آقای «تام هندرسون» (Tom Henderson)، ذکر شد که شرکت Ubisoft، بعد از معرفی نسخه‎های موبایلی و نسخه واقعیت مجازی، ساخت نسخه جدید Splinter Cell را نیز در دستور کار قرار داده و به زودی قرار است وارد مراحل توسعه شود. استدیو سازنده این بازی، ناشناخته باقی مانده ولی منابع ذکر کردند که ساخت آن، به استدیو Ubisoft Montreal سپرده نخواهد شد. با وجود این که بازی در مراحل کاملاً ابتدایی قرار دارد، حدس زده می‎شود سال آینده، معرفی بازی، صورت بگیرد.

مشخص نیست کدام استدیو بر روی نسخه جدید Splinter Cell کار می‎کند. با این حال، دو نفر که آشنا به برنامه‎های شرکت Ubisoft هستند، ذکر کردند که استدیوی این بازی، خارج از شهر Montreal خواهد بود.

این عنوان در مراحل ابتدایی تولید قرار دارد اما منابع گفتند احتمال کمی وجود دارد که معرفی آن، سال آینده صورت بپذیرد.

با وجود قابل اطمینان بودن آقای تام هندرسون، باز هم این گزارش را نمی‎توان چیزی بیش از یک شایعه در نظر گرفت. گرچه ساخت نسخه جدید Splinter Cell بعد از سال‎ها، بسیار خوشحال کننده است، اما ممکن است به دور از واقعیت باشد. نهایتاً، راهی جز صبر تا تایید و یا تکذیب رسمی نیست. آخرین نسخه این سری، عنوان Splinter Cell Blacklist بوده که در سال 2013 برای کنسول‎های وقت و رایانه‎های شخصی عرضه شد و یکی از برترین عناوین سری، نام گرفت.

بیشتر بخوانید :  حل مشکلات و ارورهای بازی Death Stranding

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`