اسکرین شات‎های جدیدی از ریمیک فن مید Half-Life منتشر شد

بازی های مرتبط

استدیوی Tripmine Studios، در حال ساخت دو ریمیک از عنوان محبوب و خاطره انگیز Half-Life است. این دو ریمیک، Half-Life Opposing Force و Half-Life Blue Shift نام داشتند. این پروژه، کاملاً فن مید بوده و رسمی نیست. حال، استدیوی مذکور ذکر نمود که قصد دارد این دو بازی را یکی کرده و در پکیجی به نام Operation: Black Mesa، عرضه نماید. به همین مناسبت، تعدادی اسکرین شات جدید از هر دو بازی منتشر کرد که کیفیت این ریمیک را به نمایش می‎گذارند. به نظر می‎رسد این استدیوی خلاق، توانسته است ریمیکی با کیفیت و ارزشمند را توسعه دهد. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

از برخی ویژگی‎های مهم و اساسی این ریمیک، می‎توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • دو بخش کمپین تک نفره. هر دوی آنان، نسبت به بازی اصلی، محتوای بیشتری داره و حتی برخی مراحل جدید نیز اضافه شده‎اند.
  • افکت‎های گرافیکی تماشایی و کاملاً جدید. این بازسازی نیز با موتور Source Engine توسعه داده شده است. برای آن، از تکسچرها و بافت‎های بسیار با کیفیت استفاده شده و می‎توان گفت بهترین کارایی این موتور، به تصویر کشیده شده است.
  • مبارزات سریع و هیجان انگیز. بیش از 30 نوع منحصر به فرد از دشمنان در این بازی وجود دارد. مبارزات بسیار سریع بوده و باید برنامه ریزی مناسبی برای زنده ماندن‎تان داشته باشید.
  • بیش از 18 سلاح در بازی لحاظ شده است. سلاح‎ها، بسیار متنوع بوده و می‎توانید با توجه به استایل بازی کردن‎تان، سلاح مناسب خود را انتخاب نمایید.
  • موسیقی اورجینال. این مجموعه، شامل دو بازی کامل است پس به همین دلیل، دو موسیقی متن کامل و اورجینال نیز برای آنان در نظر گرفته شده است.
  • توسعه المان‎های روایی. روایت و المان‎های روایی بازی، جهت ارتباط بهتر با لور Half-Life توسعه داده شده و تغییر یافته‎اند.
  • امکان استفاده از مادها. یک ابزار مخصوص مادها در بازی لحاظ شده است که می‎توانید از آن استفاده کنید و بازی را به دلخواه خود، تغییر دهید.
بیشتر بخوانید :  بتای H1Z1 به زودی به اتمام خواهد رسید

تاریخ انتشار Operation: Black Mesa، نامعلوم است. به نظر می‎رسد این اثر، فقط بر روی رایانه‎های شخصی عرضه می‎شود.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`