بازی جدید Saints Row
بازی جدید Saints Row

گزارش: به زودی از بازی جدید Saints Row رونمایی خواهد شد

گزارشات و شایعات بسیاری در خصوص بازی جدید Saints Row و یا نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه‌ی دوست داشتنی در سرتاسر فضای مجازی منتشر شده. یکی از جدیدترین گزارشات، خبر از معرفی این اثر در آینده‌ای بسیاری نزدیک را می‌دهد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

لازم به ذکر است که گزارشات مربوط به بازی جدید Saints Row در روزهای اخیر توسط یکی از معتبرترین منابع (که اکثر شهرت خود را با انتشار اطلاعات مختلف در خصوص مجموعه‌ی کال آو دیوتی بدست آورده است) به اشتراک گذاشته شده. این اینسایدر (اوکامی) در توییتر مدعی شده که گفته‌هایی در خصوص بازی سینت رو ۵ شنیده است و به زودی از این اثر رونمایی خواهد شد. احتمال دارد که در مراسم گیمزکام پیش رو، از ریبوت مجموعه‌ی سینت رو رونمایی شود.

این موضوع را می‌دانیم که استدیوی Volition در حال حاضر مشغول فعالیت بر روی نسخه جدیدی از بازی سینت رو می‌باشد. متاسفانه اطلاعات رسمی در خصوص این نسخه منتشر نشده و هنوز ماهیت کلی آن را نمی‌دانیم. همچنین بد نیست بدانید که آخرین نسخه از این مجموعه حدود هشت سال پیش، یعنی در سال ۲۰۱۳ در دسترس کاربران قرار گرفت. قرار بود تا در سال ۲۰۲۰ اطلاعات بیشتری در خصوص بازی جدید Saints Row بدست آوریم ولی این اتفاق هیچ وقت رخ نداد. همچنین مدیرعامل کمپانی توسعه دهنده در یکی از مصاحبه‌های خود مدعی شد که بازی جدید سینت رو ، با وجود تمام تفاوت‌هایش نسبت به نسخه‌ی پیشین، با ریشه های مجموعه وفادار خواهد بود و بدون شک می‌تواند مخاطبان را راضی نگاه دارد. بسیاری از اعضای این استدیو، بر روی نسخه‌های پیشین سینت رو فعالیت کرده‌اند و امیدواریم که در آینده، شاهد ساخت و انتشار یک بازی فوق العاده باشیم. پیش از پایان رساندن این مطلب، توجه شما عزیزان را به قسمتی از گفته‌های مدیر عامل استدیوی توسعه دهنده در خصوص بازی جدید سینت رو جلب می‌نمایم:

بیشتر بخوانید :  گزارش:‌ نینتندو برنامه‌های بسیاری برای فرنچایز Donkey Kong دارد

مجموعه‌ی سینت رو همواره در قلب ما جا داشته و احترام خاصی برای آن قائل هستیم. به زودی اطلاعات جدیدی در خصوص بازی جدید Saints Row منتشر خواهیم کرد.

آیا بازی سینت رو ۵ در مراسم گیمزکام سال ۲۰۲۱ معرفی خواهد شد؟ مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. تمام اخبار مربوطه نیز توسط وب سایت نوین اسپات پوشش داده خواهد شد. لازم به ذکر است که در سال گذشته شاهد انتشار ریمستر یکی از برترین قسمت‌های مجموعه سینت رو یعنی قسمت سوم بودیم.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`