Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
نسخه جدید Ghost Recon

نسخه جدید Ghost Recon امروز معرفی می‎شود

بازی های مرتبط

با تایید شرکت Ubisoft، نسخه جدید Ghost Recon ، در سالگرد 20 سالگی این سری مشهور، معرفی خواهد شد. ماه نوامبر تولد 20 سالگی این سری خواهد بود و به همین خاطر، شرکت Ubisoft مراسمی را تدارک دیده و از اسمی که برای صفحه یوتیوب مراسم گذاشته‎اند مشخص است نسخه‎ای جدید معرفی خواهد شد. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

چندی پیش بود که شرکت Ubisoft اظهار کرد که تیم توسعه دهنده، به پشتیبانی از عنوان Ghost Recon Breakpoint ادامه خواهند داد و این اثر در طول سال 2021 محتواهای جدیدی نیز دریافت می‎کند. حال که به اواخر سال 2021 رسیده‎ایم، این شرکت کم کم از نقشه‎های خود برای آینده این سری، رونمایی می‎کند. مراسم در ساعت 10 به وقت اقیانوس آرام، برگزار خواهد شد.

ماه نوامبر امسال، 20 سالگی سری شوتر محبوب Ubisoft، یعنی Ghost Recon است و در مراسمی که امروز برای آن تدارک دیده شده، مواردی از قبیل مصاحبه با سازندگان این سری، پشت صحنه‎ها و در نهایت مهم‎ترین بخش مراسم، یعنی معرفی نسخه جدید را شاهد خواهیم بود. بعد از معرفی، جزئیات بیشتری از این عنوان در دسترس خواهد بود.

در نهایت قابل ذکر است که عنوان Ghost Recon Breakpoint در سال 2019 عرضه شد و نقدهایی به خاطر مشکلات فنی، مشکلاتی در طراحی و بسیار دور شدن از فرمول و ریشه‎های سری به آن وارد شد. باید دید که این شرکت در نسخه جدید که شرف معرفی است، چگونه به این نقدها پاسخ داده و دست به چه تغییراتی می‎زند تا این سری را بهتر از پیش بازگرداند.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر پیش از عرضه‌‌ی Fire Emblem: Three Houses

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`