احتمال ساخت نسخه جدید Darksiders افزایش یافت

همانطور که می‎دانید، آخرین نسخه اصلی سری Darksiders، بازی Darksiders 3 بود که در سال 2018 عرضه شد. پس از آن نیز شرکت THQ Nordic، نسخه‎ای فرعی تحت عنوان Darksiders Genesis را در سال 2019، عرضه نمود. پس از آن، دیگر خبری از نسخه جدیدی از این سری، به گوش نرسید. حال به نظر می‎رسد نسخه‎ای جدید در دست توسعه است. کارگردان هنری این سری، یعنی آقای «آنتون لاوروشکین» (Anton Lavrushkin)، تصاویری را در وبسایت ArtStation به اشتراک گذاشت و ذکر کرد مربوط به سری Darksiders ساخته شرکت THQ Nordic هستند! در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

شخصیتی که در این طرح‎ها دیده می‎شود، «لیلیث» (Lilith) بوده که Nephilim را ساخته و به خاطر اهداف خودش، به چهار سوار آخرالزمان که شخصیت‎های اصلی این سری هستند، کمک می‎کند. طرح‎ها، دو ژست Action و Static او را نیز نشان می‎دهند. به نظر می‎رسد لیلیث، شخصیت اصلی نسخه جدید خواهد بود. یا ممکن است اشتباه کنیم و او تنها متحدی بزرگ و یا حتی نقش منفی این نسخه جدید باشد! نمی‎توان در مورد نقش وی، نظر قطی داد اما با توجه به تصاویر، احتمال شخصیت اصلی بودنش، بیشتر از سایر موارد است. در زیر می‎توانید تصاویر منتشر شده را مشاهده نمایید.

علی رغم منتشر شدن این طرح‎ها، هیچ تایید یا تکذیبی از سوی منابع رسمی، صورت نگرفته است. پس بهتر است منتظر تایید ساخت این عنوان بمانیم. معرفی رسمی این بازی، ممکن است در مراسم The Game Awards 2021 صورت بگیرد. این مراسم، در تاریخ 9 دسامبر (18 آذر) برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  نقد‌ها و نمرات عنوان God's Trigger

در حال حاضر، عنوان Darksiders 3 بر روی پلتفرم‎های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، رایانه‎های شخصی و نینتندو سوئیچ در دسترس است. از طرف دیگر، عنوان Darksiders Genesis نیز بر روی پلتفرم‎های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، رایانه‎های شخصی، نینتندو سوئیچ و گوگل استیدیا در دسترس بوده و برای علاقمندان، قابل دریافت است. این نسخه فرعی، با نسخه‎های اصلی در ساختار گیم پلی، تفاوت‎هایی دارد. بهتر است قبل از اقدام به تهیه آن، نقدها و یا تریلرهای آن را مشاهده کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`