همکاری NetEase و بانجی برای توسعه عنوان جدید
همکاری NetEase و بانجی برای توسعه عنوان جدید

همکاری NetEase و بانجی برای توسعه عنوان جدید

استودیو بانجی که به عنوان سازنده عناوینی چون Destiny و هیلو شناخته می شود، به تازگی خبر از همکاری با شرکت NetEase برای توسعه عنوان جدید داده است. همکاری که سرمایه گذاری هنگفتی به دنبال داشته است. NetEase با این همکاری از طرفداران بازی‌های بانجی درخواست کرده منتظر اخبار هیجان‌انگیز آینده باشند زیرا برنامه‌های بزرگی در راه است.

این شرکت قصد داشته به Bungie کمک کند تا برای هر جاه طلبی اقدام کرده و بهترین‌ها را توسعه دهد. برخی تصور می‌کنند این همکاری موجب پایان پشتیبانی از Destiny 2 خواهد بود اما در حقیقت چنین نیست.

زیرا  این شرکت هیچ برنامه‌ای برای پایان پشتیبانی نداشته بلکه می‌خواهد همچنان به پشتیبانی از بازی ادامه دهد. بانجی پیرو این خبر هیجان انگیز اعلام کرده است:

اگر از بازیکنان Destiny هستید باید بیان داشت که این خبر هیچ تاثیری روی این فرنچایز محبوب و شوتر اول شخص نخواهد داشت. Destiny تجربه بزرگی بوده که در سال‌های آینده باید شاهد رشد آن باشیم. ما همچنین با شرکایمان در اکتیویژن به همکاری خود ادامه می‌دهیم تا به تقویت این جامعه بزرگ جهانی گیمرها بپردازیم. ما اخبار بیشتری در اختیار طرفداران خود قرار می‌دهیم، بنابراین باید منتظر باشند.

انتظار می‌رود باری دیگر باید شاهد معرفی عنوان سبک چند نفره از سوی بانجی و با همکاری NetEase باشیم از این رو تنها باید به انتظار ادامه داد تا جزئیات بیشتری کسب کرد.

 

بیشتر بخوانید :  سازنده Destiny 2 وعده تغییر سبک تیراندازی را با بسته گسترش دهنده پاییزی می دهد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`