شایعه: استودیوی ناتی داگ در حال کار بر روی پروژه‌ای جدید و مخفیانه است
شایعه: استودیوی ناتی داگ در حال کار بر روی پروژه‌ای جدید و مخفیانه است

شایعه: استودیوی ناتی داگ در حال کار بر روی پروژه‌ای جدید و مخفیانه است

ده‌ها میلیون نفر منتظر عرضه‌ی بازی بزرگ بعدی استودیوی ناتی داگ یعنی بازی The Last of Us – Part ۲ هستند. اما اگر بتوان به شایعاتی که اخیراً منتشر شده است اعتماد کرد، این استودیو هم اکنون در حال کار بر روی بازی‌ای است که قرار است بعد از بازی The Last of Us – Part ۲ منتشر شود. در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

 یکی از کاربران توییتر به نام «Daniel R» اطلاعات جدیدی از پروژه‌ی بعدی استودیوی ناتی داگ منتشر کرده است. او یکی از افراد داخلی صنعت فیلم است و در گذشته نیز اطلاعات دقیقی را درباره‌ی برخی از پروژه‌های بزرگ، فاش کرده بود. این اطلاعات اکثراً مربوط به فیلم‌های مارول یا دی سی و سریال‌های تلویزیونی بودند. این پروژه با نام “پروژه‌ی جدید مخفی” معرفی شده است و طبق گزارش‌ها، استودیوی ناتی داگ در لس آنجلس در حال انتخاب بازیگر برای این عنوان است. این استودیو برای یکی از بازیگران نقش اصلی این بازی، به دنبال مردی سیاه‌پوست آفریقایی-آمریکایی می‌گردد که حدود ۴۰ تا ۶۰ ساله باشد.

نکته‌ی جالب اینجاست که طبق این گزارش، آن‌ها در کنار آگهی استخدام بازیگرشان تصویری از «Chad Coleman» را نیز قرار داده‌اند. این تصویر به عنوان منبعی برای معرفی کسی که به دنبالش می‌گردند، قرار گرفته است. او در سریال تلویزیونی مردگان متحرک، نقش «Tyreese» را بر عهده داشت. آن‌ها به دنبال فردی با فیزیک بدنی “قدرتمند اما نه خوش‌تیپ” می‌گردند که “موی کوتاه یا متوسطی” داشته باشد.

اگر این اطلاعات حقیقت داشته باشد، می‌توان فرض کرد که پروژه‌ای که استودیوی ناتی داگ در حال کار بر روی آن است، می‌تواند یک آی پی کاملاً جدید باشد اما این موضوع لزوماً بدان معنا نیست که امکان ندارد این پروژه دنباله‌ای برای بازی The Last of Us یا Uncharted باشد. هرچند احتمال اینکه استودیوی ناتی داگ قبل از اینکه به طور کامل به توسعه‌ی بازی The Last of Us 2 پایان دهد، به سراغ نسخه‌ی بعدی آن برود بسیار اندک است.

بیشتر بخوانید :  دانلود بازی Metal Gear Solid 2 Substance برای PS4

به یاد داشته باشید که این گزارش‌ها تا کنون تنها در حد شایعه هستند و هیچ اعتبار یا مدرکی برای تأیید درستی آن‌ها وجود ندارد. در هر صورت به دنبال کردن اخبار سایت نوین اسپات ادامه دهید چرا که در صورت انتشار هر گونه اخبار جدید در این باب، ما شما را سریعاً مطلع خواهیم کرد.

توییت های دنیل آر درباره‌ی پروژه‌ی جدید استودیوی ناتی داگ

— Daniel R (@DanielRPK) October 10, 2018

آه این جالب است. به اندکی از اطلاعات بازی‌های ویدیویی توجه کنید: استودیوی ناتی داگ (توسعه دهنده‌ی مجموعه‌ی Uncharted و بازی The Last of Us) در حال کار بر روی یک پروژه‌ی جدید مخفیانه هستند و هم اکنون در لس آنجلس برای آن به دنبال بازیگر می‌گردند.

 — Daniel R (@DanielRPK) October 10, 2018

برای بازیگر نقش اول بازی (یا حداقل یکی از شخصیت‌های اصلی آن) آن‌ها به دنبال فردی سیاه‌پوست آفریقایی_آمریکایی می‌گردند که حدود ۴۰ تا ۶۰ و چند ساله باشد. این فرد باید موهایی کوتاه یا متوسط داشته باشد و فیزیک بدنی‌اش مشابه تصویری باشد که در زیر آمده است. قدرتمند اما نه خوش‌تیپ.
آن‌ها به عنوان مرجع این تصویر را منتشر کرده‌اند:

شایعه: استودیوی ناتی داگ در حال کار بر روی پروژه‌ای جدید و مخفیانه است

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`