وجود دریچه‌ای مرموز در بازی Fortnite

بازی بسیار محبوب Fortnite دریچه‌ای مرموز را در نقشه‌ی خود جای داده است که سوالات بسیاری را در ذهن هواداران برانگیخته است. از آنجایی که نقشه‌ی این بازی به نسبت سرعت بازیکنان و تعداد آن‌ها چندان بزرگ نمی‌باشد، اگر بخش جدیدی به آن اضافه شود به سرعت توجه بازیکنان را به خود جلب می‌کند. در همین راستا دریچه‌ای جدید همانند یک پناهگاه زیر زمینی در هفته‌ی دوم سیزن ۴ به بازی اضافه شده است که همه در تلاش برای یافتن حقایق مربوط به آن هستند.

شما خودتان هم می‌توانید این دریچه را در قسمت شمال شرقی مربع I3 از نقشه مشاهده کنید. البته باید بگوییم چیز خاصی در مورد این دریچه از بیرون خودنمایی نمی‌کند و راهی نیز برای باز کردن آن یافت نشده است. اما آنچه جالب توجه است علائم حک شده در پشت این دریچه می‌باشد. به احتمال بسیار قوی این علائم برای رساندن مفهوم خاصی تعبیه شده‌اند. از سوی دیگر تجربه ثابت کرده است کمپانی Epic Games بدون دلیل دست به این اقدامات مرموز نمی‌زند. به عبارت ساده‌تر شما متوجه علائم مرموزی نخواهید شد مگر این‌که این کمپانی به عمد آن‌ها را در بازی قرار دهد. شاید شکاک بودن هواداران این بازی به هر جزئیاتی را نیز می‌توان به همین خصلت کمپانی Epic Games ربط داد.

البته می‌دانیم که اقدامات این شرکت همواره برنامه ریزی شده بوده و قبلا نیز شاهد آن بودیم که تعدادی از علائم مرموز داخل بازی به عرضه‌ی سیزن ۴ ختم شد. حدس و گمان‌ها و انتظارات هواداران در پی تفکر در این موارد مرموز نیز بخشی از جذابیت بازی است. از سویی دیگر یک اشاره مرموز می‌تواند بازیکنان را تا مدت‌ها در فکر فرو ببرد و بدین ترتیب تعامل آن‌ها با داستان بازی به بهترین شکل رقم می‌خورد. شما با گردش دوربین خود پیرامون این دریچه می‌توانید نمایی از داخل آن داشته باشید. اینطور که به نظر می‌رسد این بخش مرموز تنها یک چاله نیست و از زیر به یک اتاقک راه دارد. این دریچه‌ی رازآلود می‌تواند نشان از هر چیزی باشد اما در حال حاظر صرفا برای کنجکاوی هوادران در بازی تعبیه شده است.

بیشتر بخوانید :  Ghost of Tsushima و فیلتر سیاه و سفید

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`