دانلود بازی Moons of Madness برای PC

بازی Moons of Madness برای PC یک بازی در سبک وحشت و ماجراجویی است. این بازی در تاریخ 30 مهر عرضه شده است. استودیوی Rock Pocket Game تولیدکننده و عرضه‌کننده این بازی استودیوی Funcom می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید این بازی را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

Moons of Madness | Steam+Denuvo | CODEX

بازی Moons of Madness در جهانی ترسناک قرار دارد. این عنوان در سبک ماجراجویی قرار دارد. این اثر در فضایی لاوکرفتی قرار دارد. داستان این اثر درباره‌ی مهندسی به نام Shane Newehart هست. این مهندس به مقری در سیاره مریخ اعزام شده است. از این مقر، دانشمندان اوروچی سیگنال‌های عجیبی را دریافت کرده‌اند. وظیفه بازیکن این است که چراغ‌های مقر را روشن نگه‌دارد. کشتی‌ای به نام Cyrano در راه مریخ برای نجات است.

شین نیوهارت متوجه رفتارهای عجیبی می‌شود. بسیاری از وسایل‌های مقر دچار مشکل می‌شوند. هیچ‌گونه خبری از Cyrano نیست. سپس توهمات شین شروع می‌شود. این توهمات بسیار ترسناک هستند. تنها راه نجات شخصیت اصلی در بیش از صدها هزار مایل دورتر از او قرار دارد.

بازی ماه‌های دیوانگی در سبکی قرار دارد که کمتر بازی آن را داشته است. برخی از افراد ممکن این بازی را شبیه‌ساز پیاده‌روی بخوانند. اما نمی‌توان فضاسازی جالب آن را انکار کرد. محیط ترسناک این بازی به شدت مشابه رمان‌های لاوکرفتی است. این بازی تمامی موارد مورد نیاز برای یک بازی خوب در سبک وحشت را دارا است.

تصاویر بازی:

نمی‌توان از تحسین‌های این بازی گذشت. در همایش E3 2019 این بازی یکی از نامزدهای بهترین بازی تحت موتور Unreal Engine بوده است. منتقد وب‌سایت IGN آقای برایان آلتانو بازی را این گونه تعریف کرده است. “ماه‌های دیوانگی یکی از ترسناک‌ترین بازی‌هایی است که تابحال دیده‌ایم”.

بیشتر بخوانید :  دانلود بازی Darksiders III برای PS4

ظرات کاربران در شبکه استیم نیز مثبت بوده است. تمامی این نکات باعث می‌شود که شما این بازی را به چشم یک تجربه علمی-تخیلی و ترسناک خوب به حساب بیاورید.

شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید بازی Moons of Madness را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

برای مشاهده لینک های دانلود لطفا تایید کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`