مایکروسافت در سال ۲۰۲۱ عناوین گران قیمتی را به سرویس Xbox Game Pass اضافه کرده است

سرویس اشتراکی شرکت مایکروسافت، یعنی Xbox Game Pass، در چند مدت اخیر، محبوبیت بسیار زیادی کسب کرده و تعداد زیادی از دارندگان کنسول‎های این شرکت، اقدام به تهیه این اشتراک کرده‎اند. در سال 2021، این شرکت توجه ویژه‎ای به Xbox Game Pass داشته و عناوین بسیار ارزشمند و گران قیمتی را به آن اضافه کرده است. همانطور که می‎دانید، برخی عناوین فرست پارتی و ترد پارتی، در همان روز اول بر روی این سرویس در دسترس قرار گرفتند. در آینده نیز این مسیر ادامه داشته بازی‎های بیشتری در راه این سرویس هستند. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

بر اساس گزارش جدیدی که وبسایت The Loadout منتشر نموده، در سال 2021 شرکت مایکروسافت به ارزش 6300 دلار بازی به سرویس Xbox Game Pass اضافه نموده است! این قیمت‎ها، از فروشگاه خود این شرکت برگرفته شده‎اند. بر اساس این گزارش، ماه مارس امسال، گران قیمت‎ترین بازی‎ها به این سرویس افزوده شدند. به دنبال خرید شرکت ZeniMax Media توسط مایکروسافت در این ماه، بسیاری از عناوین شرکت Bethesda به لیست بازی‎های Xbox Game Pass پیوستند. از طرف دیگر، ماه آپریل نیز کم ارزش‎ترین بازی‎ها از نظر قیمتی بر روی این سرویس قرار گرفتند.

عناوینی چون Starfield، Redfall، S.T.A.L.K.E.R. 2، Sniper Elite 5 و بسیاری از بازی‎های دیگر که در سال آینده عرضه خواهند شد، در همان روز عرضه بر روی سرویس Xbox Game Pass عرضه خواهند شد. با توجه به برنامه ریزی‎ها و سرمایه گذاری‎های شرکت مایکروسافت بر روی این سرویس، به نظر می‎رسد در سال 2022 نیز همانند امسال، عناوین بسیاری را به مجموعه بزرگ آن اضافه بنماید.

بیشتر بخوانید :  برندگان Bafta Games 2020 مشخص شدند

بحث‎های زیادی در مورد پایدار خواهد بود یا خیر. مدتی قبل نیز آقای «فیل اسپنسر» (Phil Spencer)، رئیس ایکس باکس، ذکر نمود که این سرویس بسیار پایدار بوده و مشکلی از این لحاظ، نخواهد داشت. گزارشاتی نیز مطرح شدند که بر اساس آنان، پلی استیشن نیز در حال کار بر روی سرویسی مشابه Xbox Game Pass می‎باشد. باید دید این دو سرویس، به چه شکل رقابت خواهند کرد و در نهایت، کدام بهتر از دیگری خواهد بود.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`