استودیو Obsidian Entertainment
استودیو Obsidian Entertainment

تلاش مایکروسافت برای خرید استودیو Obsidian Entertainment

تلاش مایکروسافت برای خرید استودیو Obsidian Entertainment، خبری بود که امروز در رسانه‌های خبری دنیای گمینگ سر و صدا به پا کرد. این خبر توسط منبعی منتشر شده که به سران مایکروسافت نزدیک است. با نوین‌اسپات همراه باشید.

بنا به انتشار یک گزارش از منبعی نامشخص، شرکت مایکروسافت در تلاش است تا سازنده بازی Fallout: New Vegas یعنی استودیو Obsidian Entertainment را خریداری کند. با توجه به گزارشات منتشر شده در وبسایت Kotaku قرارداد مایکروسافت و استودیو Obsidian Entertainment تا ۹۰ درصد پیشرفت داشته است و تقریباً کامل شده است.

هیچکدام از دو شرکت مایکروسافت و اوبسیدین درباره این مسئله صحبت نکرده‌اند و هرچه فعلاً منتشر شده در حد شایعه است. مایکروسافت در ماه ژوئن امسال اعلام کرد که استودیو سازنده بازی Hellblade یعنی Ninja Theory را خریداری کرده است. این استودیو همچنین دو شرکت دیگر به نام‌های Undead Labs و Compulsion Games را خریداری کرده بود، که شرکت اول مسئول ساخت بازی State of Decay 2 و شرکت دوم سازنده بازی We Happy Few است.

شرکت مایکروسافت در صورت خریداری استودیو Obsidian Entertainment، جواز تولید عناوینی چون Fallout: New Vegas، Alphha Protocol، Neverwinter Nights 2, Pillars of Eternity و چند بازی دیگر را به دست خواهد آورد.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر معرفی جان کوپر +‌ تاریخ دقیق انتشار Desperados 3 + سیستم مورد نیاز برای اجرا

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`