Microsoft مایکروسافت
Microsoft مایکروسافت

شرکت Microsoft در رویداد X018 از خرید دو استودیو جدید خبر داد

کمپانی Microsoft در طی رویداد X018, استدیو‌ی سازنده‌ی Fallout: New Vegas یعنی Obsidian Entertainment را خریداری کرد. همچنین inXile Entertainment به جمع استدیو‌های Microsoft اضافه شد. استدیو‌ی Obsidian Entertainment شناخته شده با عناوین RPG خود مانند Fallout: New Vegas, South Park: The Stick of Truth و Star Wars: Knights of the Old Republic II و استدیو‌ی inXile Entertainment شناخته شده با عناوینی مانند Wasteland and The Bard’s Tale می‌باشد. در ادامه خبر با نوین اسپات همراه باشید.

استدیو‌های Obsidian Entertainment و inXile Entertainment اولین خرید‌های کمپانی Microsoft در امسال نیستند٬ این شرکت در مراسم E3 2018 از خرید استدیو‌ی‌های Ninja Theory, Compulsion Games, Undead Labs, Playground Games خبر داد. Ninja Theory سازنده‌ی عناوینی مانند DMC: Devil May Cry و Hellblade: Senua’s Sacrifice می‌باشد. به نظر می‌رسد همکاری Microsoft با استدیو‌هایی که خریداری کرده در حال پیشرفت است. باید منتظر ماند و عملکرد این استدیو‌ها را این‌بار زیردست مایکروسافت مشاهده نمود. آیا ساخته‌های جدید این استدیو‌ها٬ انحصاری‌های Xbox و PC خواهد بود یا قصد به گسترش بازی‌های قدیمی خود دارند؟ با این حال درباره‌ی آینده‌ی کاری هر‌دو شرکت در نمایشگاه٬ اطلاعاتی به اشتراک گذاشته شد:

با وجود این‌که هر دو تیم inXile Entertainment و Obsidian Entertainment اهداف مشترکی دارند اما سبک کاری هر‌کدام از آنها بسیار متفاوت با دیگریست. هرکدام از آنها به صورت مستقل و در جهت استعداد خودشان بر روی عناوینی مشخص کار می‌کنند. کمپانی مایکروسافت از استدیو‌های جدیدش پشتیبانی می‌کند و برای رسیدن به خواسته‌ها و تولید عناوین جدید به آن‌ها حق انتخاب می‌دهد.

با این خرید‌های جدید٬ تعداد استدیو‌های کمپانی Microsoft به ۱۳ رسید. همچنین در طی کنفرانس اعلام شد که هر دو استدیو‌های inXile Entertainment و Obsidian Entertainment در‌حال ساخت عناوین جدید RPG می‌باشند. این می‌تواند یک خبر فوق‌العاده برای دارندگان پلتفرم Xbox باشد. «برایان فارگو» (Brian Fargo) مدیر عامل شرکت inXile Entertainment افزود:

این اتفاقات برای طرفداران ما بسیار بزرگ و عالی به‌نظر می‌رسد. اکنون تیم ما فرصت افزایش کیفیت بازی‌های که تولید می‌کند را دارد. البته ما همچنان به ساخت بازی‌های RPG ادامه می‌دهیم.

به نظر می‌رسد کمپانی Microsoft قصد برای تولید جدی‌تر بازی‌های نقش آفرینی برای پلتفرم‌های خودش دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این شرکت می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید :  عناوین Overwatch و Fortnite برنده جایزه جشنواره Webby Awards شدند

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`