Metroid Dread
باگ های Metroid Dread

یکی از باگ های Metroid Dread حسابی برای مخاطبان دردسرساز شده است

بازی های مرتبط

باگ های Metroid Dread ، در روزهای اول، برای بعضی مخاطبان و علاقمندان این بازی، واقعاً دردسر ساز شدند. چند روز پیش بود که این عنوان، به صورت انحصاری برای نیتندو سوئیچ عرضه شد. این اثر، نمرات بسیار قابل قبولی گرفته و بسیار مورد استقبال قرار گرفت. به نظر می‎رسد حتی Metroid Dread نیز، از باگ و مشکلات فنی رهایی نداشته و باگی جدید که سبب خراب شدن بازی می‎شود، گریبان بازیکنان را گرفته است. شرکت نینتندو و استدیو سازنده، قول داده‎اند که در روزهای آتی، حتماً آپدیتی برای رفع این مشکل، عرضه شود. در ادامه مطلب همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

این باگ Metroid Dread که کاربران در وبسایت رسمی شرکت نینتندو گزارش کرده‎اند، باعث می‎شود هنگامی که بازیکنان یک در خاص را از بین می‎برند، بازی بسته و خارج شود! اگر این در را هنگامی که بر روی نقشه نشانه گذاری کرده‎اید، از بین ببرید، این اتفاق رخ می‎دهد. البته، حذف نشانه گذاری نقشه و سپس از بین بردن در، باعث رفع این باگ می‎شود. اما باز هم مشکلی است که بازیکنانی که مطلع نباشند و راه حل را ندانند، ممکن است چندین بار با آن روبرو شده و در نهایت، نتوانند بازی را پیش ببرند. تا آخر ماه اکتبر، آپدیتی برای رفع این مشکل و سایر باگ های Metroid Dread عرضه خواهد شد.

کمپانی نینتندو، در حساب رسمی توییتر خود، ضمن عذرخواهی از مشکل به وجود آمده برای کاربران، نوید انتشار آپدیتی تا پایان ماه اکتبر، برای رفع این مشکل را داد. امیدواریم هر چه زودتر این آپدیت عرضه شود. اگر شما هم جزو افرادی هستید که با این باگ روبرو شده‎اید، از روشی که ذکر شد، برای گذر از این مرحله، استفاده کنید.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: فوتیج‌های Cyberpunk 2077 بر روی گوگل استیدیا

بازی Metroid Dread هم اکنون بر روی نینتندو سوئیچ در دسترس است. علاقمندان می‎توانند با خرید این بازی، نسبت به دریافت آن، اقدام کنند. این عنوان که توسط استدیو MercurySteam ساخته شده، از بهترین نسخه‎های سری Metroid به حساب می‎آید. البته، نقدهایی به داستان بازی وارد است ولی به غیر از این مورد، اثر مذکور، بسیار تحسین شده است.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`