کارگردان فیلم Metal Gear Solid عکس های هنری از این فیلم را منتشر کرد
کارگردان فیلم Metal Gear Solid عکس های هنری از این فیلم را منتشر کرد

کارگردان فیلم Metal Gear Solid عکس های هنری از این فیلم را منتشر کرد

کارگردان فیلم Metal Gear Solid تصاویر جدیدی از فیلم مذکور منتشر کرد.۱۳ جولای (۲۲ تیر) ۳۱ امین سالگرد بازی‌ Metal Gear Solid است و کارگردان فیلم جدید این بازی، «جوردن رابرت» (Jordan Vogt-Roberts) برای تجلیل از این بازی ۳۱ تصویر هنری که الهام گرفته از سری بازی‌های اکشن و مخفی کاری کارگردان مطرح «هیدئو کوجیما» (Hideo Kojima) را منتشر می‌کند.

کوجیما در فیلم نامه Metal Gear Solid کمک خواهد کرد

کوجیما از فیلم Metal Gear Solid برای اولین بار در سال ۲۰۰۶ صحبت کرد اما این پروژه نهایتاً متوقف شد. در سال ۲۰۱۲ نیز دوباره برای ساخت این فیلم تلاش شد و باز هم به نتیجه نرسید هرچند ساخت فیلم تا مراحلی نیز پیشرفت کرد. رابرت که در سال ۲۰۱۷ فیلم Kong: Skull Island را کارگردانی کرده است سال پیش اعلام کرد که خود کوجیما با وجود اینکه در سال ۲۰۱۵ از شرکت کونامی جدا شده است در فیلم‌نامه این فیلم کمک خواهد کرد.

عکس‌های منتشر شده بیانگر صحنه‌های فیلم نیستند!

رابرت بارها اعلام کرده است که طرفدار سرسخت سری بازی‌های Metal Gear Solid است و بار دیگر با انتشار این عکس‌ها در اکانت توییتر خود اشتیاق و شور خود نسبت به بازی را به طرفداران این بازی اعلام کرد. او در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که هر روز یک عکس را که از این سری بازی‌ها الهام گرفته و تسط هنرمندان آینده‌دار طراحی شده است را در اکانت خود منتشر می‌کند. البته او عنوان کرده است که این آثار هنری تماماً توسط طرفداران این بازی طراحی شده است و نمایانگر صحنه‌های موجود در فیلم نیستند.

بیشتر بخوانید :  Injustice: Gods Among Us را به صورت رایگان دریافت کنید (PC .Xbox. PS4)

در روز اول این کارگردان، اثری از هنرمندی به نام «نیک فورمن» (Nick Foreman) منتشر کرد که می‌توانید آن را در زیر مشاهده کنید. او در توضیح این عکس اشاره کرد:

رابطه‌ای که ما با ماشین‌های پیشرفته برقرار کردیم باید عشق ما را نسبت به این سری بازی‌ها نشان دهد همانطور که ما ممکن است دوستان و همکارانی در این پروسه پیدا کنیم.

metal gear solid

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`