احتمال ساخت ریمیک Metal Gear Solid 3 افزایش پیدا کرد

بازی های مرتبط

ریمیک Metal Gear Solid 3 ، یکی از برترین و ماندگارترین نسخه‎های سری Metal Gear، ممکن است توسط استدیو Virtuos در دست ساخت باشد. اخیراً، شایعات مختلفی در مورد ساخت ریمیکی از سری Metal Gear به گوش می‎رسند. برخی شایعات می‎گویند که ریمیک Metal Gear Solid در حال توسعه است. حال جدیدترین شایعه نیز در مورد Metal Gear Solid 3: Snake Eater مطرح شده است. بر طبق شایعات گذشته، کار بازسازی فرنچایز Metal Gear، به استدیوی چینی Virtuos که در زمینه ساخت پورت‎ها و ریمسترها مهارت دارد، سپرده شده است. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

کاربری به نام Faizan Shaikh در توییتر، توانسته پروفایل LinkedIn یکی از برنامه نویسان این استدیو، یعنی آقای «ژیانگ لی» (Zhiyang Li) را پیدا کند. آقای لی در پروفایل خود، جزئیاتی از آخرین پروژه‎اش به اشتراک گذاشته و ذکر کرده ریمیکی AAA از عنوانی اکشن و ماجراجویی خواهد بود. همچنین گفته شده بازی مذکور، کیفیت عناوین AAA را داشته و از رزلوشن 4K در برخی پلتفرم‎ها پشتیبانی خواهد کرد. وبسایت Video Games Chronicle که شایعه ساخت ریمیک Metal Gear توسط استدیو Virtuos را پخش کرده بود، با مشاهده این پروفایل LinkedIn، اعلام کرد که عنوان در دست ساخت، ریمیک Metal Gear Solid 3 است. در زیر تصویر این پروفایل را مشاهده می‎کنید.

ریمیک Metal Gear Solid 3

البته، همه این مطالب را چیزی جز شایعه نباید در نظر گرفت. اگر ریمیک Metal Gear Solid 3 به واقعیت بپیوندد، باید دید چه تغییراتی در آن ایجاد شده و به چه شکل خواهد بود. به نظر نمی‎رسد ریمیک، تفاوت زیادی با اصل بازی داشته باشد. دخالت و تغییر رویکرد آقای هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، قطعاً دور از ذهن سازندگان است.  اخیراً، شایعات زیادی در مورد کمپانی Konami مطرح می‎شود. به نظر می‎رسد این شرکت تعدادی از فرنچایزهای کلاسیک خود را به توسعه دهنده‎های مختلف سپرده است. ریبوتی از سری Castlevania و پروژه‎های مختلفی از فرنچایز Silent Hill در بین این عناوین دیده می‎شوند. تا به امروز، خبری از منابع رسمی برای تایید یا رد این شایعات، منتشر نشده است.

بیشتر بخوانید :  شایعه: امکان تجربه‌ی Cyberpunk 2077 به صورت اول شخص و سوم شخص

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`