avengers

اولین نگاه به شخصیت اسپایدر من از Marvel’s Avengers

بازی های مرتبط

بازی Marvel’s Avengers کلاس درسی برای بسیاری از سازندگان است. این بازی نشان داد که مشهور و محبوب بودن یک ای پی، لزوماً موفقیت آن را تضمین نمی‎کند. عرضه این اثر، مشکلات فراوانی داشته و به طور کلی، عملکرد آن، چندان مناسب نبود. با این حال، به نظر می‎رسد شرکت Square Enix دست از تلاش برای بهبود آن، بر نداشته است. پشتیبانی پس از عرضه این شرکت از این بازی، بسیار خوب بوده محتواهای الحاقی و شخصیت‎های مختلف، به آن اضافه شد. حال نوبت یکی از مورد انتظارترین بسته‎های الحاقی آن است. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

اگر به خاطر داشته باشید، شخصیت Spider-Man قرار بود به صورت یک بسته الحاقی برای این بازی، عرضه شود. پس از آن، مشخص شد که این شخصیت، در انحصار کنسول‎های پلی استیشن خواهد بود! بسیاری از طرفداران، از این تصمیم راضی نبودند زیرا می‎خواستند بر روی پلتفرم خود که ممکن است پلتفرمی غیر از کنسول‎های پلی استیشن باشد، این کاراکتر را تجربه کنند. با این حال، به نظر نمی‎رسد تصمیم سازندگان در خصوص عرضه این شخصیت برای سایر پلتفرم‎ها، قابل تغییر باشد.

حال، صفحه رسمی توییتر بازی Marvel’s Avengers، اولین تصویر از Spider-Man را منتشر کرده است. طراحی او مناسب بوده و قطعاً طبق انتظارات‎تان است. به زودی تریلری نیز منتشر شده که جزئیات بیشتری از عملکردهای این شخصیت جدید را به نمایش خواهد گذاشت. در زیر می‎توانید اولین تصویر از این شخصیت را مشاهده کنید.

بازی Marvel’s Avengers در حال حاضر بر روی پلتفرم‎های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، رایانه‎های شخصی و گوگل استیدیا، در دسترس است. بسته الحاقی که قرار است Spider-Man را به بازی اضافه کند، در تاریخ 30 نوامبر برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در دسترس قرار خواهد گرفت. امیدواریم این بازی بتواند با بسته‎های الحاقی و پشتیبانی مناسب شرکت Square Enix، بهتر و جذاب‎تر از زمان عرضه شود.

بیشتر بخوانید :  انتشار DLC مرتبط با سریال ویچر برای The Witcher 3

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`