بسته الحاقی بزرگی برای Cyberpunk 2077 در دست ساخت است

بازی های مرتبط

آپدیت‎های عنوان Cyberpunk 2077 هنوز هم ادامه دارند و مشکلات، نقص‎ها و کاستی‎های این بازی را بهبود می‎بخشند. شرکت CD Projekt Red آپدیتی بزرگ و همچنین بسته الحاقی پر محتوایی برای سال آینده، در دست دارند. این مسئله از طریق جزئیات گزارش مالی که اخیراً در وبسایت این شرکت قرار داده شد، مشخص گردید. در این گزارش، ذکر شد که آپدیتی عظیم برای تمامی پلتفرم‎ها در دست ساخت بوده و در سه ماهه اول سال 2022، عرضه خواهد شد. این آپدیت، به احتمال زیاد محتوای جدیدی اضافه کرده و مشکلاتی را که باقی مانده‎اند، رفع خواهد نمود. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

آپدیت عظیم Cyberpunk 2077، بین ماه مارس و ماه می سال 2022 عرضه می‎شود. اگر به خاطر داشته باشید، ذکر شد که نسخه نسل نهمی این بازی نیز در سه ماهه اول سال 2022 عرضه خواهد شد. پس شاهد عرضه آپدیت مذکور در کنار نسخه مخصوص پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس خواهیم بود. نسخه نسل نهمی در ابتدا برای عرضه در سال 2021 برنامه ریزی شده بود اما با توجه به مشکلات بزرگی که بازی در زمان عرضه داشت، سازندگان تصمیم گرفتند تمرکز خود را بر روی بهبود وضعیت بازی بگذارند. همین مسئله، سبب شد نسخه نسل نهمی تا سال 2022 تاخیر بخورد.

در کنار آپدیت عظیمی که ذکر شد، در گزارش مالی بحث از یک بسته الحاقی بزرگ نیز به میان آمده است. متاسفانه هیچ اطلاعاتی در مورد این بسته الحاقی در دست نیست و تنها اشاره‎ای مختصر به آن شده است. می‎دانیم که شرکت CD Projekt Red قول عرضه بسته‎های الحاقی رایگان و چندین بسته داستانی گسترده را برای Cyberpunk 2077 داد. متاسفانه مشکلات بازی بر روی این مسئله نیز تاثیر گذاشتند و بسته‎های الحاقی رایگان بازی، تا سال 2022 تاخیر خوردند.

بیشتر بخوانید :  بازی Battlefield V با پردازنده AMD Ryzen 5 تست شد

متاسفانه عنوان Cyberpunk 2077 به هیچ وجه شرایط مناسبی نداشت. تاخیرهای بسیار، عرضه فاجعه آمیز و پر ایراد و برنامه‎ها و جاه طلبی‎هایی که سازندگان برای آن داشتند، همه و همه باعث بدنامی این بازی شدند. خوشبختانه شرایط بازی، در حال حاضر، بسیار بهتر از زمان عرضه است. از طرف دیگر، سازندگان ذکر کردند که شک و شبه‎هایی در مورد بخش چند نفره دارند و حتی ممکن است به طور کامل آن را لغو نمایند.

همانطور که می‎دانید، بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر بر روی پلتفرم‎های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی، در دسترس است.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`