Lucah: Born of a Dream
Lucah: Born of a Dream

دانلود بازی Lucah: Born of a Dream برای Switch

بازی Lucah: Born of a Dream عنوانی در سبک اکشن و نقش آفرینی دو بعدی می‌باشد که توسط استودیوی بازی سازی melessthanthree توسعه یافته و توسط کمپانی Syndicate Atomic LLC نیز به انتشار رسیده است. بازی در تاریخ 21 آگوست سال ۲۰۱8 (مصادف با 30 مرداد ۱۳۹7) منتشر شده و پلتفرم مبدا بازی Xbox One، PlayStation 4، Nintendo Switch، Microsoft Windows می‌باشد. هم اکنون می‌توانید نسخه کامل و هک شده بازی Lucah: Born of a Dream برای Switch را در ادامه مطلب دانلود کنید.

بازی Lucah: Born of a Dream عنوانی در سبک اکشن و نقش آفرینی دو بعدی می باشد که به تازگی برای پلتفرم های مختلف عرضه شده و توانسته توجهات بسیاری را نیز به سوی خود جلب کند. نکته قابل توجه در مورد بازی Lucah: Born of a Dream آن هم در نگاه اول، جلوه های بصری فوق العاده چشمگیر آن می باشد. البته تمامی این قدر دانی ها کاملاً از داخل بوده و بسیار سخت می باشد که بدون تجربه کامل بازی بخواهیم درباره آن نظر بدهیم؛ زیرا در اولین نگاه، تنها چیزی که به چشم افراد می آید نمایی از بازی های دوران کنسول NES می باشد و بس. اگر به عمق واژه مستقل وارد شوید، متوجه می شوید که این کلمه توسط بازی Lucah: Born of a Dream به طور کامل تعریف می شود. جلوه های پیکسلی و دو بعدی بازی، صدا ها و سایر عناصر بازی بسیار ساده و عادی می باشند. تعامل با NPC ها (شخصیت های غیر قابل کنترل یا Non-player character) از مهم ترین بخش های انتقال اطلاعات می باشد که نمونه کامل تری از آن را در عناوین سری Souls مشاهده کرده ایم. مهم تر از این موضوع، میان پرده های مرموز بازی هستند که به نوبه خود می توانند شما را در یافتن جواب ها یاری کرده و در عین حال شما را بیشتر از موضوع اصلی دور کنند. گویا ایده های فراوان سازندگان برای پر کردن بخش داستان سرایی بازی به حدی زیاد بود که از گوشه بازی سرازیر شده است! جزئیات بسیار زیاد و مبهم بازی می توانند مخاطبان مفهوم طلب را بسیار راضی نگه داشته است. فکر هوشمندی که پشت گرافیک زیبای بازی مخفی شده در واقع بسیار ساده و گیرا می باشد: گرافیک بازی به گونه ای طراحی شده که هم چشمان را نوازش کند و هم آرامشی به بازیکن ببخشد که نمونه آن در بازی های اکشن و بزرگ امروزی بسیار محدود می باشد. زمانی که به مناظر بزرگ بازی خیره می شوید ضربانتان آرام گرفته و در واقع شما راهنمایی شده اید تا آماده شوید برای ورود به صحنه نفس گیر نبرد و بالا رفتن آدرنالین خونتان. افراد حاضر در استودیو melessthanthree در طی مطالعاتی که برای طراحی بازی داشته اند، چشمکی هم به درس های ساخت و پرداخت موسیقی داشته اند و حال نتیحه آن را در قطعات بی نظیری که در بازی می شنویم، می توان مشاهده کرد. نت های موجود در هر قطعه کاملاً سوار بر وقایعی هستند در حال رخ دادن در صحنه می باشند؛ بدون حتی یک نت کم و زیاد. زمانی که در حال مشاهده مناظر و لذت بردن از وقایع طبیعی می باشید، این موسیقی های زیبا هستند که تا حد زیادی به تقویت این حس کمک می کنند. در ابتدا موجودات کوچکی که به عنوان دشمن در مقابلتان سبز شده تا شما را از بین ببرند، به عنوان دشمن های اولیه قرار است که کمی چالش پیش رویتان بگذارند؛ ولی مطمئن باشید که اگر به دید دست گرمی و تمرین به آن ها نگاه کنید، در ادامه مبارزات با اسلحه های سرد برایتان بسیار آسان تر می شود. در این ساعات اولیه بهترین فرصت را در اختیار دارید تا به تمرین با این اسلحه ها بپردازید که با پیش روی در بازی به تدریج بهتر و حرفه ای تر نیز می شوند. در انتها باید گفت که بازی Lucah: Born of a Dream عنوانی بسیار عجیب و جالب می باشد که برای طرفداران بازی های اکشن و نقش آفرینی می تواند گزینه بسیار مناسب و قابل قبولی باشد و تجربه آن را به تمامی بازیکنان ایرانی توصیه می کنیم.

بیشتر بخوانید :  معرفی و دانلود نرم افزارهای ضروری برای کامپیوترهای گیمینگ

شما هم اکنون می‌توانید نسخه کامل و هک شده بازی Lucah: Born of a Dream برای Switch را از سایت Novinspot با سرورهای داخل ایران دانلود نمایید.

تصاویر بازی:

برای مشاهده لینک های دانلود لطفا تایید کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`