Lord of the Fallen 2 توسط استودیو Defiant ساخته خواهد شد
Lord of the Fallen 2 توسط استودیو Defiant ساخته خواهد شد

Lord of the Fallen 2 توسط استودیو Defiant ساخته خواهد شد

کمپانی بازی‌ سازی CI Games اعلام کرد که بازی Lord of the Fallen 2 توسط استودیو Defiant طراحی و ساخته خواهد شد. این استودیو در سال ۲۰۱۶ توسط «دیوید گرینجز» تاسیس شده که پیش از این، کارگردان بازی Just Cause 3 و مدیر استودیو Avalanche بوده است. این مدیر کار کشته با استفاده از همکاران قدیمی خود اقدام به ساخت و توسعه بازی‌های پر فروش کرده است. شرکت CI همکاری خود با این استودیو را یک گام مهم برای ورود دوباره شکوه‌مند این بازی که در سبک نقش آفرینی است، توصیف کرده است. همچنین این شرکت بر مولفه‌های کلیدی در استراتژی همکاری با یک تیم خارجی قوی که می‌توانند تجربه خارق العاده‌ای به بازیکنان القا کنند، تاکید داشته است. اولین سری از Lord of the Fallen توسط استودیو Deck 13 Interactive ساخته شد و بیش از ۲ میلیون نسخه فروش داشت. رئیس کمپانی CI Games درباره این همکاری گفت:

با ما استودیوهای مطرحی در سراسر جهان صحبت کردیم که اشتیاق ما به ساخت نسخه بعدی Lord of the Fallen را نشان می‌دهد. در نهایت تصمیم به عقد قرارداد با استودیو Defiant گرفتیم زیرا آنها با تجربه بالای تولید، هدفشان از بازی سازی و سابقه کاری مهندسانشان ما را تحت تاثیر قرار دادند. ما به دنبال یک تیم توسعه دیگر هستیم تا به این استودیو در پیش بردن پروژه کمک کند. این پروژه در واقع ویترینی از این شرکت در آینده خواهد بود و ما به دنبال این هستیم که این بازی را برای کنسول‌ها و کامپیوترهای شخصی به بازار عرضه کنیم.

همچنین «دیوید گرینجز» مدیر استودیو Defiant در رابطه با همکاری خود با شرکت CI Games گفت:

ما ماه‌هاست که با این شرکت گفتگو می‌کنیم و پروسه‌های طولانی را برای شناخت انتظارات یکدیگر درباره ساخت این بازی سپری کردیم. خوشحال هستیم که توانستیم توسعه دهنده این بازی بزرگ و محبوب باشیم. تیم ما از لحظه شروع کار با CI Games بی‌صبرانه منتظر خلق نسخه جدید Lord of the Fallen است. ما از اینکه این شرکت به ما آزادی در خلاقیت را داده است بسیار سپاسگذاریم.

بیشتر بخوانید :  Rainbow Six Siege میزبان ۶۰ میلیون بازی کننده شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`