little nightmares

Little Nightmares بیش از ۲ میلیون نسخه فروخته است

بازی های مرتبط

بازی‌های ترسناک در چند سال گذشته به لطف عناوین درخشانی مانند Resident Evil 2 بسیار اهمیت یافته‌اند، و تجربه‌های بسیار از بازی ترسناک مستقل افزایش یافته است تا آن‌ها به رقابت در آن بپردازند. این شامل Little Nightmares نیز می‌شود، که اولین بار سال 2017 با سبکی منحصر به فرد و لحن خاص خودش بر روی کنسول‌ها و PC منتشر شد. از آن به بعد، این بازی موفق شده است به نقاط عطف چشمگیری برسد، در حالی که آن‌هایی که در Google Stadia هستند، می‌توانند خیلی زود این بازی را خودشان تجربه کنند، در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

ناشر Bandai Namco Entertainment اعلام کرده است که از زمان انتشار این بازی در بهار سال 2017، Little Nightmares در سراسر جهان بیش از 2 میلیون نسخه فروخته است. ناشر همچنین تایید کرد که بازی اصلی (که دنباله بعدی آن در راه است) نیز در ابتدای ماه آینده برای Google Stadia منتشر می‌شود.

بی‌درنگ این مسیری کاملا جدید برای تبدیل شدن به Maw است. 12ام خرداد ماه، LittleNightmares# اصلی برای Stadia در دسترس خواهد بود.

Little Nightmares از 12ام خرداد ماه 99 برای Google Stadia در دسترس خواهد بود، و افراد با عضویت Stadia Pro می‌توانند بازی اصلی را زمانی که در دسترس است رایگان بازی کنند. Secrets of the Maw DLC این بازی، که شامل سه قسمت اضافی است، که منطبق با داستان بازی اصلی است، همچنین خرید جداگانه یا بخشی از نسخه کامل این بازی در دسترس خواهد بود.

تابستان گذشته، Tarsier و Bandai Namco اعلام کردند که یک دنباله در آثار خود به نام Little Nightmares 2 دارند. از آنچه تا کنون از این بازی دیده‌ایم، به نظر می‌رسد که اولین قهرمان این بازی، Six باعث بازگشت او خواهد شد، در حالی که قرار است کاراکترها و دشمنان جدید دیگری معرفی شوند که حداقل به اندازه آن‌ها از بازی اصلی ترسناک به نظر می‌رسند. جزئیات جدید در مورد این دنباله از زمانی که اولین بار سال گذشته اعلام شد، ارائه نشده است، اما Tarsier Studios با بیانیه‌های امروز خود توضیح داد که «تابستان امسال در مورد این بازی به طرفداران بیشتر خواهد گفت.»

بیشتر بخوانید :  theme رایگان Game of Thrones برای PS4

Little Nightmares اکنون برای Nintendo Switch ،Xbox One ،PS4 و PC در دسترس است، و 12ام خرداد ماه 99 برای Google Stadia منتشر خواهد شد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`