Life is Strange 2
Life Is Strange 2

حجم قسمت اول بازی Life Is Strange 2 بر روی پلی‎استیشن ۴ مشخص شد

بازی های مرتبط

همانطور که می‎دانید، در حال نزدیک شدن به انتشار اولین قسمت از فصل دوم عنوان محبوب، موفق و زیبای Life Is Strange ساخته استدیو Dontnod هستیم که در سبک ماجراجویی گرافیکی قرار داشت. طرفداران در حال حاضر خود را برای تجربه Life Is Strange 2 نیز آماده می‎کنند و یکی از این آماده سازی‎ها مربوط به خالی کردن فضای مورد نیاز برای بازی است. اگر از افرادی هستید که می‎خواهید بازی را فوراً پس از عرضه تجربه کنید، باید مقداری فضای خالی داشته باشید. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

به گزارش وبسایت GamingBolt، به نظر می‎رسد اولین قسمت از بازی Life Is Strange 2 حجمی حدود ۹٫۵۶ گیگابایت را بر روی کنسول پلی‎استیشن ۴ اشغال کند. این مقدار فضا در صفحه مربوط به بازی در فروشگاه PSN نیز درج شده است. البته قطعاً بیشتر از مقدار ذکر شده به فضای خالی نیاز دارید زیرا این فضا چیزی است که بازی بعد از نصب اشغال می‎کند ولی شما در ابتدا نیاز است که آن را دانلود کنید. البته بر اساس استاندارد حجمی که بازی‎ها امروزه به آن نیاز دارند، این مقدار بسیار کم به نظر می‎رسد ولی با توجه به این که بازی Life Is Strange 2 عنوانی قسمتی است، به نظر می‎رسد زمانی که کامل شد شاهد افزایش حجم آن باشیم.

حجم بازی Life Is Strange 2 بعد از انتشار همه قسمت‎ها قطعاً بیشتر خواهد بود

احتمالاً پس از عرضه هر ۵ قسمت از Life Is Strange 2 شاهد افزایش حجم آن باشیم. احتمال داده می‎شود حجم نسخه کامل چیزی حدود ۵۰ گیگابایت باشد که طبق استانداردهای یک بازی امروزی است. در نهایت قابل ذکر است که قسمت اول بازی محبوب Life Is Strange 2در تاریخ ۲۶ سپتامبر (۴ مهر) بر روی پلتفرم‎های پلی‎استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی عرضه شود. تاریخ انتشار قسمت‎های دیگر نیز در آینده معلوم خواهد شد. باید دید که آیا فصل جدید می‎تواند موفقیت‎های فصل اول را تکرار کند یا خیر.

بیشتر بخوانید :  شروعی امیدوار کننده بدون مکس و کلویی | نقد و بررسی قسمت اول بازی Life Is Strange 2

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`