دانلود بازی Lands of Pharaoh: Episode 1 برای PC

بازی سرزمین‌های فرعون در تاریخ 7 ژانویه 2020 منتشر شده است. این اثر مستقل در ژانر اکشن، ادونچر و استراتژی است. تولید کننده این اثر استودیوی Pyramid Games و ناشر آن کمپانی Orion Asistan Hizmetleri A.S. می‌باشد. پلتفرم مقصد این اثر رایانه‌های شخصی است. شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این اثر را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

Lands of Pharaoh: Episode 1 | Steam | PLAZA

بازی سرزمین‌های فرعون یک اثر استراتژیک اکشن ادونچر می‌باشد که به‌شکل مستقل تولید شده است. این اثر در مصر باستان جریان دارد. دوران این بازی بیشتر از 1300 سال قبل از میلاد مسیح می‌باشد. شخصیت اصلی بازی فردی با نام هراگوس است. هراگوس مزدوری است که توسط ملکه نام‌آور و زیبای مصر، نفرتیتی، بزرگ شده است. روزی هراگوس از نفرتیتی پیامی را دریافت می‌کند. در این پبام نفرتیتی به او می‌گوید که ماموریتی برایش درنظر دارد. این ماموریت به‌هیچ عنوان شبیه ماموریت‌های سابق خود نبوده و تنها هراگوس از پس آن برمی‌آید.

پس از دریافت دستورات از طرف ملکه نفرتیتی، هراگوس خود را آماده می‌کند و امیدوار است که بتواند به قاهره برسد و پیام مخفی ملکه نفرتیتی را پیدا کند. هراگوس روزها و شب‌های متعددی را در بیابان‌های مصر سپری می‌کند. او در راه خود با موجودات بسیار زیادی می‌جنگد. در این راه پرخطر، شما می‌بایست به کمک هراگوس بیایید و در رد شدن از موانع پرخطر صحرای مصر او را یاری دهید.

Lands of Pharaoh – Twitch

بازی سرزمین‌های فرعون، شباهت‌های بسیاری را به بازی‌های MOBA دارد. زاویه دوربین این بازی به شکل آیزومتریک می‌باشد. گرافیک این بازی از نقاط قوت آن به‌شمار می‌رود. این اثر اپیزودیک بوده و بدون شک پس از اتمام آن، می‌بایست منتظر قسمت دوم آن بود. این اثر توسط استودیوی Pyramid Games تولید شده است. این بازی اولین اثر تولید شده توسط آن‌ها می‌باشد.

بیشتر بخوانید :  بازی Cyberpunk 2077 در نمایشگاه Gamescom حضور نخواهد داشت

تصاویر بازی:

شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این اثر را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`