Kid Tripp در سال ۲۰۱۸ برای PS VITA و PS4 منتشر می‌شود

Kid Tripp در سال ۲۰۱۸ برای PS VITA و PS4 منتشر می‌شود

شرکت Four Horses  به تازگی اعلام کرد که عنوان پلتفرمر Kid Tripp در سال ۲۰۱۸ برای دو کنسول دستی و خانگی PS VITA و PS4 منتشر خواهد شد. این بازی برای پلتفرم‌های دیگر پیشتر منتشر شد عنوانی پلتفرمر و جذاب به نظر می‌رسد.

در Kid Tripp  که بازی پلتفرمری محسوب می‌شود، بازیکنان با ۲۰ لول رو به رو خواهند بود و دنیای آن شامل ۴ تم می‌شود و افراد با تنوع خاصی رو به رو نخواهند شد. البته با توجه به سبک پلتفرمر Kid Tripp نباید انتظار تنوع گیم‌پلی یا مراحل را داشت، به جز آن که افراد می‎توانند تجربه گیم‌پلی نوستالوژی داشته باشند و آن را روی کنسول‌های نسل جدید اجرا کنند.

داستان بازی به این شکل است که شخصیت اصلی در یک جزیره دور افتاده سقوط می‌کند و با حیات وحشی رو به رو می‌شود که باید از همه حیوانات و جانوران آن گذر کرده تا به مراحل بعدی راه یابد. در حقیقت این جانوران هستند که موجب چالش برانگیز شدن Kid Tripp می‌شوند.

در این بازی راه روید و بپرید که تا حدودی سبک بازی ماریو نینتندو را به یاد شما می‌آورد. طراحی هنری پیکسلی آن برعهده Mike Burns بود و می‌توانید در کنار این گرافیک پیکسل هنری شاهد موسیقی متنی از Chris Kukla باشید و در مجموع با یک بازی جذاب رو به رو شوید.

با چالش‌هایی که Kid Tripp در پیش رو شما قرار می‌دهد مهارت خود را محک زنید. بی‌شک Kid Tripp می‌توانید برای کسانی که دوست‌دار عناوین سبک ماریو هستند، عنوان قابل توجه و جذابی باشد. Kid Tripp در ابتدا سال ۲۰۱۳  برای iOS در اپ استور منتشر شد و خالق آن کسی نبود جز Mike Burns. چند سال بعد آن را در کنسول نینتندو ۳DS شاهد بودیم و حال نوبت به کنسول‌های نسل فعلی PS VITA و PS4 رسیده است تا کاربران این دست پلتفرم‌ها نیز از Kid Tripp لذت ببرند.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر جدید Godfall + معرفی نسخه‌های مختلف بازی

 

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`