Kena Bridge of Spirits

بازی Kena: Bridge of Spirits توانسته هزینه‎های ساختش را جبران کند

بازی های مرتبط

در ماه‎های نزدیک به عرضه، بازی Kena: Bridge of Spirits توانست مخاطبین بسیاری را به خود علاقمند کند و افراد بسیاری انتظار عرضه آن را می‎کشیدند. بالاخره، این اثر عرضه شد و بسیاری از مخاطبین، از عنوان ساخته استدیوی مستقل Ember Lab، به خوبی استقبال کردند. این عنوان، از نظر منتقدین نیز عنوانی ارزشمند و متفاوت است. متا و نمراتی که وبسایت‎های تحلیلی خبری مختلف به این عنوان ارائه دادند، نوید اثری جذاب و کم نظیر را می‎دهد. از طرف دیگر، استقبال بازیکنان نیز بسیار خوب بوده زیرا این عنوان تا به امروز، به فروش بسیار خوبی دست یافته است. در ادامه مطلب، همراه نوین اسپات باشید.

استدیوی Ember Lab در طی صحبتی که با وبسایت Bloomberg داشته‎اند، در مورد فروش بازی Kena: Bridge of Spirits ، سخن گفتند. سازندگان ذکر کردند که از استقبالی که از این عنوان شد، بسیار تعجب کردند و چنین انتظاری نداشته‎اند. با این که میزان فروش به طور دقیق اعلام نشد، اما ذکر شد که تا به این لحظه، بازی توانسته است به اندازه هزینه ساخت و توسعه خود، فروش داشته باشد. آقای «جاش گریر» (Josh Grier)، از موسسان استدیو، ذکر کرد که شرکت سونی نیز، از عملکرد بازی، راضی بوده است. آقای گریر همچنان ذکر کردند که به دلیل موفقیت Kena: Bridge of Spirits ، استدیوشان دیگر بر روی تبلیغات تمرکز نخواهد کرد بر روی توسعه عناوین مختلف، کار می‎کنند.

پروژه بعدی این استدیو، همچنان مشخص نیست و تیم توسعه، در حال بررسی ایده‎های مختلف هستند. با این حال، کلیات بازی بعدی نیزی چیزی شبیه به Kena: Bridge of Spirits بوده و عنوانی داستان محور، خواهد بود.

بیشتر بخوانید :  کپکام از حالت تمرینی Devil May Cry 5 رونمایی کرد

بازی Kena: Bridge of Spirits هم اکنون بر روی پلتفرم‎های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و رایانه‎های شخصی در دسترس است. علاقمندان می‎توانند نسبت به خریداری و سپس دریافت آن، اقدام نمایند. سازندگان ذکر کردند که مسئله عرضه بازی برای سایر پلتفرم‎ها را نیز بررسی خواهند کرد. همچنین قرار است پشتیبانی مناسبی از Kena صورت بگیرد و تیم توسعه دهنده، ایده‎هایی برای اضافه کردن محتواها و قابلیت‎های جدید به بازی دارند. به نظر می‎رسد باید منتظر آپدیت‎های بعدی این بازی باشیم که ببینیم چه محتوا و یا ویژگی‎های جدیدی، اضافه خواهند شد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`