James Ohlen طراح ارشد بازی در BioWare این استودیو را ترک کرد
James Ohlen طراح ارشد بازی در BioWare این استودیو را ترک کرد

James Ohlen طراح ارشد بازی در BioWare این استودیو را ترک کرد

به نظر می رسد یکی از طراحان اصلی استودیو BioWare این توسعه دهنده مطرح را ترک کرد. این بار نوبت به James Ohlen رسید تا با سابقه درخشان خود از این استودیو جدا شود.

Ohlen در کارنامه خود بازیهای بزرگی را داشته که از جمله باید به Star Wars: Knights of the Old Republic، Baldur’s Gate 1 و۲، Neverwinter Nights، Dragon Age: Origins و Star Wars: The Old Republic اشاره کرد.

او پس از ۲۲ سال فعالیت درخشان تصمیم گرفت استودیو مطرح و موفق BioWare را ترک کند. او در صفحه رسمی توییتر خود می گوید:

پس از ۲۲ سال فعالیت در BioWare بازنشسته شدم. من علاقه بسیاری به همکاری با تیم Anthem, Star Wars, Dragon Age  و  Dungeons and Dragons داشتیم. اما تصمیم گرفت روی فعالیت های کوچکتر و شخصی تمرکز کند. از جمله سرگرم ترین فعالیت‌های من کار در BioWare ، به عنوان طراح ارشد عناوین Baldur’s Gate 1 و ۲ و Neverwinter Nights بود. من از زمانی که ۱۰ سال داشتم علاقه بسیاری به بازی Dungeons and Dragons پیدا کردم.

ترک استودیو برای فعالیت های شخصی

همانطور که مشاهده کردید Ohlen تحت تاثیر بازی Anthem قرار گرفت. او می گوید توسعه دهندگان Anthem یعنی آنان که در BioWare کار می‌کنند، از دوستان قدیمی او بودند که باید Casey Hudson ، Preston Watamaniuk ، Derek Watts و Drew Karpyshyn را نام برد. گذشته از این خبر اولن همچنین برنامه های آینده Arcanum Worlds ناشر بازی Dungeons and Dragons را به اشتراک گذاشت. ظاهرا اولین کتابی که او روی آن فعالیت خواهد داشت Odyssey of the Dragonlords خواهد بود.

بیشتر بخوانید :  بازی Red Dead Redemption 2 زودتر از موعد عرضه خواهد شد

عناوین Neverwinter Nights, Star Wars: KotoR  و Dragon Age: Origins از بهترین بازیهای نقش آفرینی صنعت بازیهای ویدئویی به شمار می روند. مطمئنا بازی Anthem نیز به عنوان یکی از ساخته های BioWare موفق خواهد شد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`