آیا Watch Dogs 3 در حال ساخت است؟

سم (Sam) دستیار هوشمند جدید یوبی سافت است که همانند همتایانی مانند Siri و Alexa عمل می‌کند. فقط با این تفاوت که سم شما را در انجام بازی‌هایتان یاری می‌دهد و به سوالات شما در زمینه‌ی بازی‌هایی ویدئویی پاسخ می‌دهد.

سم در حال حاضر فقط در کشور کانادا فعال است و به تازگی شخصی تصمیم گرفته از او درباره‌ی بازی Watch Dogs 3 سوال کند. این انگیزه به دو دلیل بوجود آمد. نخست به خاطر دروغ آوریل یوبی‌سافت که برای چند روز محیطی با حال و هوای هکرها را به شبکه‌ی یو‌پلی اضافه کرده بود. این مسئله به خودی خود کسی را به شک نینداخت اما همه می‌دانیم که فضای هک در بازی‌های یوبی‌سافت همواره به فرنچایز Watch Dogs مرتبط است.

دومین مسئله‌ی شک برانگیز، تویتی است که چندی پیش توسط اکانت رسمی Watch Dogs در تویتر منتشر شد. این تویت با این مزمون منتشر شد و سپس به سرعت پاک شد: «این همه چیز است» (This is Everything)

همه می‌دانیم که معمولا شعارهای تبلیغاتی بازی‌های واچ داگز با عباراتی نظیر «همه چیز به هم متصل است» و… مرتبط است و جمله‌ی ذکر شده نیز می‌تواند به احتمال زیاد اشارتی به معرفی شدن بازی جدیدی از این مجموعه داشته باشد.

حال یکی از طرفداران تصمیم گرفته یان سوال را مستقیما از سم بپرسد و در کمال ناباوری پاسخ عجیبی دریافت می‌کند:

واچ داگز ۳ هنوز به اتمام نرسیده است اما بر اساس آخرین نسخه‌ای که من از آن اطلاع دارم، بازی کیفیت خوبی دارد. تیم سازنده کار شگفت‌انگیزی انجام داده است و من نمی‌توانم تا وقتی که شما تجربه‌اش نکرده اید صبر کنم!

هنوز هیچ‌گونه معرفی رسمی‌ای توسط یوبی‌سافت انجام نشده اما انتظار می‌رود این کمپانی در نمایشگاه E3 از جدیدترین نسخه ی این سری رونمایی کند. E3 2018 بدون شک برای طرفداران دنیای بازی‌های ویدئویی پر از سرپرایزهای بزرگ است! نوین اسپات اخبار این رویداد را به طور کامل پوشش خواهد داد.

بیشتر بخوانید :  Assassin's Creed Odyssey به طور رسمی تائید شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`