Horizon Forbidden West

تعامل با شخصیت‎ها در Horizon Forbidden West بسیار بیشتر از قبل خواهد بود

بازی های مرتبط

به طور قطع، بازی Horizon Forbidden West یکی از بزرگ‎ترین لانچ‎های برنامه ریزی شده پلی استیشن در سال 2022 می‎باشد. این اثر در ماه فوریه قرار است منتشر شود. به همین سبب، شرکت Sony و استدیوی Guerrilla Games به شدت مشغول برنامه ریزی برای مارکتینگ بازی هستند و اطلاعات بیشتری از آن را در دسترس قرار می‎دهند تا هایپ طرفداران را افزایش دهد. در مقاله‎ای که در مجله وبسایت Game Informer منتشر شد، شاهد توضیحات برخی سازندگان در مورد بازی هستیم. آنان، سخنانی در مورد تعامل با شخصیت‎ها و بهبودهایی که در آن نسبت به نسخه اول اعمال کرده‎اند، بیان نمودند. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

آقای «بن مک کا» (Ben McCaw)، از تیم سازنده Horizon Forbidden West، ذکر نمود که شهرها در این نسخه، به خوبی حس زنده بودن را منتقل کرده و زندگی در گوشه و کنار آنان، جریان دارد.

ما سیستم تمدن و شهرها را نسبت به بازی قبل، ارتقاء داده و بهبود بخشیده‎ایم. سیستم جدیدی مربوط به جمعیت به کار گرفته‎ایم که در آن، انیمیشن‎های بهتر و سر و صدای بیشتر استفاده نموده‎ایم تا همه چیز واقعی‎تر و پویاتر جلوه کند.

به نظر می‎رسد استدیوی Guerrilla Games قصد دارد تعاملات «ایلوی» (Aloy) با شخصیت‎های مهم و اصلی داستانی را بیشتر کند.

یکی از بزرگ‎ترین تغییراتی که می‎خواستیم در این نسخه اعمال کنیم، تعاملات و وقت گذرانی بیشتر ایلوی با شخصیت‎های مهم داستانی بود. سعی کرده‎ایم در طول بازی، تاکید زیادی بر روی این مسئله داشته باشیم. تعاملات شما نه تنها با شخصیت‎های مهم در کوئست‎های اصلی، بلکه با برخی شخصیت‎ها از مراحل فرعی نیز افزایش یافته و مانند نسخه قبل، بعد از اتمام ماموریت‎شان، غیب نمی‎شوند و حتی ممکن است ماموریت‎ها و کارهای بیشتری در دست داشته باشند.

علاوه بر این مسئله، آقای مک کا اطلاعات جذابی در مورد خود ایلوی نیز به اشتراک گذاشت. اگر یادتان باشد، در Horizon Zero Dawn، ایلوی فردی ناشناخته و طرد شده بود و تقریباً تمامی افرادی که ملاقات می‎کرد، او را دست کم می‎گرفتند. در این نسخه، تمامی این رفتارها عوض می‎شوند. دستاوردها و تلاش‎های او در Zero Dawn، باعث تغییر تفکرات بسیاری از افراد شده است. حال، در نسخه جدید، وی را به عنوان ناجی خطاب کرده و احترام بیشتری به او می‎گذارند. البته، ناجی بودن بار مسئولیت بیشتری بر روی شانه‎های او می‎گذارد.

ایلوی می‎خواهد که مانند مادرش، یعنی «الیزات سوبک» (Elizabet Sobek) باشد. قصد دارد تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا مشکلی را که ماشین‎ها درگیرش هستند رفع کرده و جهان را نجات دهد. حتی اگر مجبور باشد که تنها بماند، دست از این مسیر نخواهد کشید. با این حال، در طول بازی، متوجه می‎شود که ناجی بودن، باعث تنها شدنش نیز می‎شود. به همین دلیل، به دنبال ارتباطاتی جدید است. زیرا ارتباط با سایرین است که باعث می‎شود دنیا ارزش ریسک کردن و نجات دادن را داشته باشد.

عنوان Horizon Forbidden West قرار است در تاریخ 18 فوریه سال 2022 (29 بهمن ماه) بر روی پلتفرم‎های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4، منتشر شود.

بیشتر بخوانید :  راهنمای Cyberpunk 2077 | بدست آوردن بهترین وسائل نقلیه‌ی بازی

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`