Hitman
بهترین مراحل مجموعه بازی ‌های Hitman

بهترین مراحل مجموعه بازی ‌های Hitman

بازی های مرتبط

در این مقاله تصمیم داریم تا به معرفی بهترین مراحل مجموعه بازی ‌های Hitman بپردازیم. این فرنچایز همواره به عنوان یکی از محبوبترین مجموعه‌های تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود و توانسته گیم پلی منحصر به فرد و جذابی را به طرفداران بازی‌های مخفی کاری، ارائه نماید. فراز و نشیب‌های بسیاری در مسیر مامور ۴۷ قرار گرفتند. در ادامه همراه بنده و وب سایت نوین اسپات باشید تا نگاهی به این موارد داشته باشیم.

در ماه‌های گذشته شاهد انتشار آخرین نسخه از سه گانه‌ی ریبوت شده‌ی هیتمن بودیم. هیتمن ۳ گسترده‌تر و جاه طلبانه تر از نسخه‌های پیشین خود بود و توانست با فروش خارق العاده‌ای مواجه شود و همچنین رضایت منتقدان و بازی کنندگان را جلب نمایند. طی سه نسخه‌ی اخیر این فرنچایز موفق شدیم تا در انواع و اقسام نقاط مختلف دنیا، ماموریت‌های خارق العاده‌ای را تجربه کنیم. مهمترین موضوع در خصوص مجموعه بازی‌های هیتمن، خلاقیت بازی کننده برای نابود کردن هدف می‌باشد. توسعه دهندگان روش های متفاوت و متنوعی را برای محقق کردن این امر در نظر گرفته اند. بهتر است که مقدمه را خلاصه کنیم و به سراغ بهترین مراحل مجموعه بازی‌های Hitman در طی سال‌های اخیر برویم. در نظر داشته باشید که اگر نسخه اخیر این مجموعه را تجربه نکرده اید، بهتر است که مطالعه این مقاله را به زمانی دیگر موکول کنید زیرا ممکن است اسپویل‌های کوچک و بزرگی در آن وجود داشته باشد.

هیتمن ۲ – ماموریت A Close Shave

در این مرحله مامور ۴۷ به مامبایی سفر می‌کند و ملزم به نابود کردن هدفی به نام میل استورم می‌باشد. متاسفانه در ابتدای مرحله هیچگونه اطلاعاتی در خصوص ویژگی‌های ظاهری این شخصیت وجود ندارد. با کمی تحقیق و گشت و گذار در محیط متوجه می‌شوید که میل استورم زمان زیادی را در یکی از آرایشگاه‌های منطقه می گذراند. توسعه‌دهندگان توانسته‌اند که جمعیت شلوغ هند را به بهترین شکل ممکن به پرده‌ی تصویر بکشند و حال و هوای منحصر به فردی را به مخاطب خود ارائه نمایند. روش‌های بسیار زیادی برای نابود کردن میل استورم وجود دارد اما یکی از بهترین روش‌ها، پوشیدن لباس آرایشگر و منتظر ماندن برای میل استور می‌باشد. طولی نمی‌کشد که او پدیدار می‌شود و به راحتی می‌توانید به هنگام اصلاح سر و صورت او، گردنش را ببرید و بدونی جای هیچ سروصدایی، ماموریت خود را به پایان برسانید. صد البته که ماموریت‌های جذاب تری در این سه گانه وجود دارند اما تمام ویژگی های ذکر شده سبب شد تا این مأموریت را در آخرین رتبه‌ی لیست بهترین مراحل مجموعه بازی ‌های Hitman ، قرار دهیم

هیتمن ۱ – World Of Tomorrow

طی این ماموریت، مامور ۴۷ به ایتالیا سفر می کند و تصمیم می‌گیرد که ویروسی خطرناک را نابود کند. یکی از اهداف ما در این مأموریت، سازنده و خالق این ویروس می باشد. یکی از مهمترین موضوعات در خصوص این مرحله‌ی جذاب، طراحی محیط خارق‌العاده و چندلایه‌ی آن می‌باشد. شاید خنده دار به نظر برسد اما یکی از بهترین و خلاقانه ترین روش‌ها برای نابود کردن اهداف خود، تظاهر به روح بودن است. بدین ترتیب می‌توانید هدف خود را بترسانید و او را مضطرب کنید. پس از به وجود آوردن این شرایط، می‌توانید از انواع و اقسام روش‌ها برای نابود کردن هدفتان استفاده نمایید و سپس به آرامی و بدون هیچ سر و صدایی، منطقه‌ی ماموریت را ترک کنید. ایده‌ی جالبی که برای این مرحله در نظر گرفته شد، ما را مصمم کرد تا آن را در لیست بهترین مراحل مجموعه بازی ‌های Hitman قرار دهیم.

 

هیتمن ۳ – Certainly Principal

طی این ماموریت، مامور ۴۷ به چین سفر می‌کند. در این مرحله وارد منطقه‌ای تحت کنترل با محدودیت‌های بسیاری می‌شویم که برای پیشروی در آن، ملزم به در پیش گرفتن استراتژی‌های منحصر به فردی هستیم. یکی از اهداف شما در این ماموریت، نابود کردن شخصیتی به نام رویس است. در همان ابتدا، می‌توانید لباس یک سرآشپز را بربایید و سپس وارد برج بزرگی با طبقه‌های بسیار شوید. یکی از بهترین روش‌ها برای نابود کردن رویس، استفاده‌ی تله‌ی مخصوص اتاقی بر علیه رویس می‌باشد. بدین ترتیب میتوانید نابود شدن هدف را به آرامی مشاهده کنید و از آن لذت ببرید بدون اینکه کسی متوجه شود. ده‌ها روش دیگر برای تکمیل کردن این مرحله وجود دارد و به عنوان مامور ۴۷ می توانید از انواع اقسام روش‌ها برای نابود کردن اهداف خود، استفاده کنید.

هیتمن ۳ – Death In The Family

بهترین مراحل مجموعه بازی ‌های Hitman

این ماموریت به مذاق کسانی خوش خواهد آمد که رابطه‌ی بسیار خوبی با فیلم‌های جنایی و کارگاهی دارند. در این ماموریت وارد قصر بسیار بزرگی می‌شوید که متعلق به یک خانواده خلافکار و بسیار ثروتمند است و وظیفه دارید که شی‌ای ارزش را بدزدید. در همان ابتدا متوجه می‌شوید که قتلی در این خانواده رخ داده است. خانواده مقتول درخواست یک کارآگاه خصوصی برای پیدا کردن قاتل را داده و در همان ابتدا می توانید کاراگاه خصوصی را به صورت مخفیانه از پای درآورید و لباس او را برتن کنید تا به عنوان یک کارآگاه در این خانواده بزرگ نفوذ کنید. از اینجا به بعد وارد مراحل کارآگاهی بازی میشوید و ملزم به گشت و گذار در محیط یافت سرنخ‌های مختلف و در نهایت پیدا کردن قاتل هستید. این مرحله طراحی به شدت زیبا و مثال زدنی دارد.

هیتمن ۲ – The Ark Society

بهترین مراحل مجموعه بازی ‌های Hitman

طی این ماموریت، مامور ۴۷ وظیفه دارد تا به گروهی مخفی و زیر زمینی که قدرت بسیار زیادی دارند، نفوذ کند و سران آن را نابود نماید. لازم به ذکر است که این ماموریت به عنوان آخرین مرحله‌ی هیتمن ۲ به شمار می رود و همچنین می‌توان آن را به عنوان یکی از بهترین مراحل مجموعه بازی ‌های Hitman قلمداد کرد. در طول این مرحله می‌توانید لباس یکی از کاهنان را یافت کنید و سپس مراسم بزرگی را رهبری کنید. در این مراسم افراد مختلفی قربانی می‌شوند و شما می‌توانید جای این قربانیان را با اهداف‌تان را عوض کنید. بدین ترتیب به راحتی و بدون هیچ سر و صدایی اهدافتان را نابود کرده و سپس به آرامی از منطقه و خارج می‌شوید.

هیتمن ۲ – Nightcall

بهترین مراحل مجموعه بازی ‌های Hitman

اولین ماموریت هیتمن ۲ ، در نیوزلند و در خانه‌ی ساحلی بسیار بزرگی روایت می‌شود. در ابتدا به صورت کاملا مخفیانه وارد خانه می شوید و پس از به دست آوردن اطلاعات مختلف، می‌توانید سمی پیدا کنید و آن را در غذای هدف خود، مخلوط نمایید. وی پس از خوردن غذای خود مسموم میشود و بدین طریق به آرامی می میرد. اما نکته‌ای که سبب شد این مأموریت را در لیست بهترین مراحل مجموعه بازی ‌های Hitman قرار دهیم، سرنخ‌های داستانی بسیار جالبی بود که در این خانه ساحلی یافت می‌شود. همچنین طراحی کلیی محیط بسیار بسیار زیبا و چشم نواز است.

هیتمن ۱ – The showstopper

بهترین مراحل مجموعه بازی ‌های Hitman

سومین مرحله‌ی اولین نسخه از سه‌گانه‌ی مدرن هیتمن، یکی از بهترین مراحل مجموعه بازی‌های Hitman به شمار می‌رود. در این مرحله وارد یک شوی بزرگ مد و فشن می‌شوید که توسط برند شناخته شده در اروپا، برگزار شده و ملزم  به نابود کردن یکی از مدل‌های معروف می باشید.

یکی از بهترین روشها برای نابود کردن هدفتان، خفه کردن او در دستشویی می باشد. بدین ترتیب این سوپر مدل بیش از هر زمان دیگری مورد تمسخر مردم قرار می‌گیرد. برای این کار، کمی سم در نوشیدنی او بریزید تا مسموم شود و به سمت دستشویی حرکت کند. سپس می‌توانید او را به راحتی دنبال کنید و در نهایت، مرگی تمسخر آمیز را به او هدیه دهید.

هیتمن ۲ – The Finish Line

بهترین مراحل مجموعه بازی ‌های Hitman

قصد داریم تا در این قسمت یکی از خلاقانه ترین ماموریت های مجموعه هیتمن را به شما عزیزان معرفی کنم. در این مأموریت، مامور ۴۷ به میامی سفر می‌کند تا دانشمندی مخرب و همچنین دخترش را نابود سازد. با پیشروی در محیط متوجه می شوید که دختر این دانشمند یکی از شرکت کنندگان مسابقه‌ی فرمول یک در میامی می‌باشد. بدین ترتیب می‌توانید خودتان را در نقش یکی از اعضای تیم پشتیبانی جا بزنید. در اینجا انتخاب‌های مختلفی برای نابود کردن اهداف تان به شما ارائه می شود که هر کدام از آنها رنگ و بوی خاصی دارد و مخاطب را به وجد می‌آورند.

هیتمن ۳ – On Top Of The World

بهترین مراحل مجموعه بازی ‌های Hitman

اولین ماموریت هیتمن ۳ ، یکی از بزرگترین و زیباترین و منحصر به فردترین و بهترین مراحل مجموعه بازی ‌های Hitman به شمار می‌رود. در این ماموریت به دوبی سفر می کنیم و وارد یکی از بزرگترین آسمان خراش های آن می شویم. طراحی محیط در این مرحله، با جزئیات خارق العاده و غیر قابل توصیفی صورت گرفته و ده ها روش مختلف برای نابود کردن اهداف در پیش روی شما قرار دارد. این مرحله در همان ابتدا به مخاطب می فهمند که هیتمن ۳ اثری جاه‌طلبانه است و قصد دارد که پیشرفت‌های خود را نسبت به نسخه های پیشین، به پرده‌ی تصویر بکشد.

بیشتر بخوانید :  بازی For Honor رکورد زد!

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`