Halo Infinite

عناوین ماه دسامبر سرویس Xbox Game Pass مشخص شدند

بازی های مرتبط

شرکت مایکروسافت، لیست عناوینی را که برای عرضه بر روی سرویس Xbox Game Pass در ماه دسامبر در نظر دارد، منتشر نمود. این لیست، از فردا در دسترس مشترکان سرویس مذکور قرار می‎گیرد و می‎توانید به صورت رایگان، به تجربه این عناوین بپردازید. اولین عناوینی که فردا در دسترس قرار می‎گیرند، دو عنوان ANVIL و Final Fantasy 13-2 می‎باشند که بر روی کنسول‎های ایکس باکس و رایانه‎های شخصی، قابل بازی خواهند بود. پس از این دو نیز عناوینی چون Archvale، Lawn Mowing Simulator، Rubber Bandits، Stardew Valley و Warhammer 40,000: Battlesector، عرضه می‎شوند. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

عنوان Space Warlord Organ Trading Simulator نیز در این لیست بوده و در تاریخ 7 دسامبر (16 آذر)، در دسترس قرار می‎گیرد. پس از آن، به مهم‎ترین عنوان این لیست در ماه دسامبر می‎رسیم. بازی بسیار مورد انتظار Halo Infinite از همان روز عرضه، بر روی سرویس Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود. این اثر، هم بر روی Cloud، هم بر روی کنسول‎های ایکس باکس و هم بر روی رایانه‎های شخصی، قابل بازی است. پس از آن و در تاریخ 9 دسامبر (18 آذر)، عنوان One Piece: Pirate Warriors 4 نیز در دسترس قرار می‎گیرد. پس از آن، Aliens: Fireteam Elite و Among Us نیز عرضه شده و به تاریخ 14 دسامبر (23 آذر) می‎رسیم.

عناوین موجود در لیست زیر نیز سرویس Xbox Game Pass را ترک کرده و دیگر قابل بازی نخواهند بود:

  • Beholder (بر روی Cloud و کنسول‎های ایکس باکس)
  • The Dark Pictures: Man of Medan (بر روی کنسول‎های ایکس باکس و رایانه‎های شخصی)
  • Guacamelee! 2 (بر روی Cloud، رایانه‎های شخصی و کنسول‎های ایکس باکس)
  • Unto The End (بر روی Cloud، رایانه‎های شخصی و کنسول‎های ایکس باکس)
  • Wilmot’s Warehouse (بر روی Cloud، رایانه‎های شخصی و کنسول‎های ایکس باکس)
  • Yooka-Laylee and the Impossible Lair (بر روی Cloud، رایانههای شخصی و کنسولهای ایکس باکس)

عناوین بالا، تنها 15 روز از ماه دسامبر را پوشش دادند. با توجه به نزدیک شدن به مراسم The Game Awards 2021، به احتمال زیاد شرکت مایکروسافت عناوین بیشتری برای ماه دسامبر این سرویس، معرفی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید :  گیم پلی جدیدی از عنوان شوتر Metal: Hellsinger منتشر شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`