Halo Infinite

تعداد مراحل بخش تک نفره Halo Infinite معلوم شد

بازی های مرتبط

بخش چند نفره Halo Infinite، عملکرد مناسبی دارد. استدیوی 343 Industries، قول داد که به شدت با تقلب در این بخش برخورد کند و کاربران خاطی را بن نماید. از طرف دیگر، بازیکنان نیز علاقه مناسبی به این بخش نشان داده و به احتمال زیاد، بخش چند نفره این اثر، عملکرد خوب و مثبتی خواهد داشت. بخش تک نفره نیز به زودی عرضه می‎شود و باید دید عملکرد آن، چگونه خواهد بود. چند روز قبل، لیست آچیومنت‎های آن در وبسایت True Achievements قرار گرفت. امروز نیز تعداد مراحل و جزئیاتی از بخش تک نفره، مشخص شده است. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

معمولاً لیست آچیومنت اکثر بازی‎ها، اسپویل‎های کوچکی در خود دارند. لیست آچیومنت Halo Infinite نیز از این قاعده مستثنی نیست و اسپویل‎های داستانی در خود دارد. اگر تمایل دارید، می‎توانید با مراجعه به وبسایت مذکور، نگاهی به لیست آچیومنت‎ها بیندازید. نکته جالبی که از این لیست مشاهده شد، تعداد مراحل بخش داستانی است. بخش کمپین Halo Infinite، شامل 14 مرحله خواهد بود.

تعداد مراحل این نسخه، مشابه Halo 2، ولی کمتر از Halo 5: Guardians و Halo 3: ODST می‎باشد. از طرف دیگر، Halo Infinite قرار است دنیایی نیمه جهان باز داشته باشد، به همین سبب، مدت زمان گیم پلی آن از تمامی عناوین فوق، بیشتر خواهد بود. 14 مرحله ذکر شده، تنها مراحل اصلی هستند. این اثر تا حدودی جهان باز است پس مراحل فرعی بسیاری را در نقشه شاهد خواهیم بود.

بازی Halo Infinite قرار است در تاریخ 8 دسامبر (17 آذر) برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی، عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  بازگشت بازی‌های الکترونیک آرتز به Steam

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`