gta vi
Grand Theft Auto 6

تام هندرسون در خصوص تاریخ انتشار GTA 6 اطلاعاتی فاش کرد

بازی های مرتبط

شایعات بسیاری در خصوص تاریخ انتشار GTA 6 در سرتاسر فضای مجازی منتشر شده است. جالب اینجاست که کمپانی راک استار، از ساخت رسمی بازی نیز خبری نداده اما تمام مخاطبان می‌دانند که مدت زمان زیادی از آغاز روند ساخت می‌گذرد. باز هم با شایعه‌ی جدیدی در خدمت شما عزیزان هستیم. به تازگی یکی از اینسایدرها خبر از انتشار این عنوان در سال ۲۰۲۵ را داده است. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

بسیاری از طرفداران از عدم حضور GTA 6 در مراسم E3 2021 ناامید شدند. هر چند که راک استار بازی های خود را بدین صورت معرفی نمی‌کند. اما تقریباً ۱۰ سال از انتشار gta V میگذرد و همین موضوع سبب شده تا مخاطبان، بیش از هر زمان دیگری، انتظار نسخه‌ی جدید را بکشند. در همین حال کمپانی راک استار به صورت مداوم از بخش چند نفره‌ی GTA V پشتیبانی می کند و تا به حال هیچ صحبتی در خصوص قسمت جدید، نکرده است.

شایعات جدید GTA 6 توسط اینسایدر مشهور این‌ روزها یعنی تام هندرسون اشتراک گذاشته شده است. وی اکثر شهرت و اعتبار خودرا به واسطه‌ی اطلاعاتی که در خصوص بتلفیلد و کال آو دیوتی به اشتراک گذاشت، به دست آورد. هندرسون اظهار داشت که GTA 6 تا سال ۲۰۲۴ و یا ۲۰۲۵ منتشر نخواهد شد. جالب است بدانید که وی در گزارش‌های پیشین خود، تاریخ انتشار بازی را سال ۲۰۲۳ و یا ۲۰۲۴ ذکر کرده بود. او معتقد است که پس از شکایت‌ها و اعتراضات بسیاری که نسبت به کرانچ‌های راکستار صورت گرفته، این کمپانی تصمیم گرفته تا مهلت بیشتری را برای ساخت بازی صرف کند. همچنین شیوع ویروس کرونا در سرتاسر دنیا و آغاز دور کاری، سبب شده که روند ساخت حالت کند‌تری به خود بگیرد.

وی در ادامه‌ی اظهارات خود به این نکته اشاره کرد که راک استار هیچ گونه تمایلی به اعمال تاخیر در تاریخ انتشار GTA 6 ، پس از معرفی رسمی بازی ندارد و بدین ترتیب قصد دارد تا با اعتماد کامل به شرایط ساخت، به معرفی رسمی بازی بپردازد. از طرفی دیگر، کنسول‌های نسل نهم نیز با کمبود جدی مواجه شده‌اند و احتمال می‌رود که تا اواسط سال ۲۰۲۲ ، این روند ادامه داشته باشد. بدین ترتیب راکستار برای انتشار GTA 6 ، بهترین بازه‌ی زمانی را انتخاب خواهد کرد تا تمام مخاطبان بتوانند از تجربه‌ی بازی لذت ببرند.

بسیاری از شایعات و گزارشات پیشین، اشاره داشتند که GTA 6 به وایس سیتی بازخواهد گشت. اگر فرض را بر صحت اظهارات هندرسون بگیریم، این عنوان ۱۲ سال پس از GTA V منتشر خواهد شد. در حال حاضر نیز بسیاری از مخاطبان از تجربه‌ی مداوم GTA V خسته شده‌اند. این موضوع سبب شده که فشار مضاعفی برای توسعه دهندگان به وجود آید. به هر حال امیدواریم که تمام این فشارهای مضاعف و انتظارات بالا، آسیبی به روند توسعه بازی نزند.

اگر قرار است تا GTA 6 در سال ۲۰۲۵ عرضه شود، احتمال می‌رود که کمپانی راک استار، در سال‌های آینده به انتشار بازسازی و همچنین ریمستر‌هایی از نسخه‌های قدیمی این فرنچایز دست بزند. لازم به ذکر است که شایعات بسیاری نیز در خصوص این امر منتشر شده. به هر حال از شما می‌خواهیم که هیچگاه به شایعات تکیه نکنید و همواره منتظر اخبار رسمی از سمت توسعه دهندگان باشید.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید. تمام موارد مربوطه توسط وبسایت نوین اسپات پوشش داده خواهد شد.

هنوز معرفی رسمی از این بازی صورت نگرفته است. اگر تمایل به آگاهی یافتن از شایعات و اخبار مربوط به این عنوان هستید، می‌توانید پروفایل GTA 6 را مشاهده و دنبال کنید.

بیشتر بخوانید :  تئوری برای GTA 6 : ممکن است بازی در Carcer City رخ دهد نه Vice City

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`