جمع بندی اطلاعات جدید در خصوص بازی Gotham Knights

مدت زمان نسبتا زیادی از معرفی بازی Gotham Knights میگذرد و خوشبختانه تا به امروز توانسته‌ایم که اطلاعات بسیاری در خصوص گیم پلی و همچنین داستان بازی به دست آوریم. این اثر توسط استودیوی بازی سازی برادران وارنر واقع در مونترال توسعه می یابد. گاتهام نایتس یک اکشن ماجراجوییست که در یک دنیای بزرگ روایت می گردد و دارای عناصر نقش‌آفرینی متعدد می باشد. در روزهای گذشته تریلر ۱۴ دقیقه ای از گیم پلی بازی گاتهام نایت اشتراک گذاشته شد که مخاطبان را با ویژگی های جدید گیم پلی و همچنین نحوه‌ی مبارزه نایت وینگ و ردهود آشنا ساخت. تصمیم گرفتیم تا در این مقاله تمام اطلاعات جدیدی که از بازی منتشر شده است را جمع آوری کنیم و نگاهی خلاصه به تمام آنها داشته باشیم. پس در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

فعالیت های مجرمانه

همانطور که در پاراگراف بالا توضیح دادیم، گاتهام نایتس در ژانر جهان باز توسعه می یابد و از همین رو انتظار می‌رود که دنیای بازی، مملو از فعالیت های فرعی باشد. قسمت بزرگی از فعالیت های فرعی بازی در فعالیت‌های مجرمانه خلاصه شده. با نبود بتمن، خلافکاران سرتاسر گاتهام را فرا گرفته اند حال وظیفه ردهود و نایت وینگ و بتگرل و رابین می باشد که به مبارزه با جرم و جنایت بپردازند. در تریلر گیم پلی که از بازی منتشر شد، با یکی از این ماموریت ها آشنا شدیم. تعدادی خلافکار در پشت بام یک خانه مشغول انجام خرابکاری بودند و شما به عنوان یک بازیکن می توانید این فعالیت ها را شناسایی کنید و آنها را متوقف کنید.

نوار مومنتوم

به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان تمرکز ویژه‌ای بر روی سیستم مبارزات داشته اند و قصد دارند که آن را متفاوت تر از هر زمان دیگری به مخاطبان ارائه دهند. نوار جدیدی به بازی اضافه شده که مومنتوم نام دارند. با هر ضربه موفق و یا جاخالی دادن مقداری از این نوار پر میشود و هنگام پر شدن آن به صورت کامل، بازیکن می تواند حمله مخصوص را به دشمنان خود صورت دهد.

بیشتر بخوانید :  حل مشکلات و ارورهای بازی Quantum Break

قابلیت های ردهود

طی تریلر جدیدی که از بازی گاتهام نایتس منتشر شد، توانستیم با قابلیت های جدید ردهود و همچنین نایت وینگ آشنا شویم. اجازه دهید تا ابتدا به سراغ ردهود برویم. اکثر حملات ردهود به همراه تفنگ های او و از فاصله دور صورت می گیرد. یکی از قابلیت های ویژه این ابر قهرمان، Barrage نام دارد. به کمک این قابلیت می توانید آسیب جدی به دشمنانی که دارای زره هستند، برسانید و چند ضرب های آنها را خراب کنید. یکی دیگر از قابلیت‌های جذاب ردهود، پرتاب بمب های الکتریکی و انفجار آنها در زمان دلخواه می باشد که می تواند در لحظه به تعداد زیادی از دشمنان آسیب برساند.

قابلیت های نایت وینگ

مبارزات رایتینگ به صورت آکروباتیک پیش می رود و تفاوت های بسیار زیادی با ردهود دارد. وی می تواند با استفاده از باتوم های برقی خود دشمنان را استان کنند و آسیبهای بسیار زیادی را به آنها وارد نمایند.

مخفی کاری

درست است که دنیای گاتهام نایتس با دنیای سه گانه بتمن که توسط استودیوی راک استدی ساخته شد، کاملاً متفاوت است اما شباهت های بسیار زیادی میان های گیم پلی این دو دنیا وجود دارد. برای مثال، مخفی‌کاری هنوز به عنوان یکی از بزرگترین قسمت های گیم پلی به شمار می رود. هر کدام از چهار شخصیت قابل بازی، دارای انیمیشن های مختلفی برای نابود کردن دشمنان به صورت مخفیانه، هستند. استفاده از Takedown ها با سر و صدا همراه است اما بسیار سریع تر از Silent Takedown خواهد بود

 

AR VISION

در حقیقت ای آر ویژن شباهت بسیار زیادی به دیتکتیو ویژن دارد. با فعال کردن آن می‌توانید دشمنان اطراف خود را زیر نظر بگیرید و همچنین سرنخ های مختلفی که در محیط وجود دارد را بررسی نمایید. توسعه‌دهندگان مدعی شدند که پازل های مختلفی در بازی وجود خواهد داشت و کلید حل این پازل ها استفاده از AR VISION می باشد. طی تریلری که اخیراً از بازی منتشر شد، نایت وینگ را مشاهده کردیم که با استفاده از این ویژن مخصوص، سرنخ هایی که در محیط موجود بود را بررسی کرد و توانست راهی برای پیشروی پیدا کند. همچنین از این ویژن برای استفاده از موارد مخفی شده در محیط استفاده می شود.

بیشتر بخوانید :  معرفی خالق بازی PUBG |با ریشه‌های پابجی بیشتر آشنا شوید

جابجایی در محیط

بدون شک هر بازی اوپن ورلدی نیاز به یک سیستم جابجایی مطلوب و در دسترس دارد. علاوه بر اینکه تمام قهرمانان و شخصیت‌های قابل بازی می توانند از موتور مخصوص بتمن برای جابجایی استفاده کنند، هر کدام از آنها قابلیت‌های ویژه دیگری برای محقق کردن این امر نیز دارند. برای مثال نایت وینگ می‌تواند از گلایدر مخصوص خود برای جابجایی در شهر استفاده کنند. یا رد هود می تواند از انرژی مخصوصی که سبب بازگشت او به زندگی شده، استفاده نماید و ارتفاعات را با پرش های بلند، طی کنند.

آپگرید ها

همانطور که در مقدمه این مقاله ذکر کردیم، بازی Gotham Knights دارای المان های نقش‌آفرینی مختلفی می‌باشد و آپگرید کردن وسایل شخصیت اصلی یکی از مهمترین موضوعات در پیشروی به شمار می رود. مخاطبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اصلی خودشان، به آپگرید کردن لباس و اسلحه ها بپردازند. با انجام ماموریت های فرعی و اصلی، مواد اولیه مورد نیاز برای آپگرید کردن شخصیت خود را به دست خواهید آورد و همچنین می‌توانید لباس‌های کاملاً جدیدی را برای آن ها آزاد کنید.

خبری از نسخه نسل هشتمی نخواهد بود

اگر هنوز موفق به خرید ایکس باکس سری ایکس یا پلی استیشن ۵ نشده‌اید و بی صبرانه منتظر بازی گاتهام نایت هستید، خبر بدی برای شما داریم. نسخه نسل هشتمی این اثر کنسل شد. در ابتدا قرار بود تا شاهد انتشار بازی بر روی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان هم باشیم اما کمپانی برادران وارنر به صورت رسمی از کنسل شدن نسخه های نسل هشتمی خبر داد. موضوع جالب اینجاست که بازی با برچسب ۷۰ دلاری نیز به فروش می رسد!!!!!

بیشتر بخوانید :  بازی‌هایی که در آن‌ها گناهکار شخصیت اصلی است!

Gotham Knights یک بازی جهان باز و کاملاً جدید می باشد. اکشن سوم شخصی که با المان های نقش آفرینی تلفیق شده و در طی آن می‌توانیم نقش شخصیت های معروفِ خانواده بتمن را به دست بگیریم. دشمنان گاتهام سیتی، بار دیگر، بر فراز آسمان خراش های این شهر درآمده‌ اند تا قدرت را در دست بگیرند. حال وظیفه شماست که امید را به شهروندان بازگردانید و ترس را در دل و جان خلافکاران اندازید. گاتهام آشفته تر و خطرناک تر از هر زمان دیگری شده است. ل جدید ابر قهرمانان در تلاش هستند که بزرگترین مشکل به وجود آمده در تاریخ گاتام را حل کنند. اوضاع آشفته‌ی گاتام سبب شده که خلافکارها در تک تک نقاط این شهر از جمله زیر زمین و آسمان خراش ها، یافت شوند. گاتهام نایت داستان بسیار غنی و پر جزئیاتی را روایت خواهد کرد. همچنین بسیاری از ابر شرور های معروف دنیای دی سی کامیکس در Gotham Knights حضور دارند. نقشه‌ی گاتهام به پنج منطقه‌ی اصلی تقسیم شده است و بسیاری از محله‌ها و لوکیشن‌ها با توجه به کامیک بوک های بتمن طراحی شده‌اند. شاید مهمترین موضوع درخصوص شهر گاتهام، زنده بودن آن و حال و هوای پویایی که توسعه دهندگان برای این شهر در نظر گرفته‌اند، باشد. ممکن است شرایط به گونه‌ای تغییر کند که در هر لحظه مجبور به تعویض تاکتیک خود برای پیشروی باشید. برای مثال در طول روز، جا به‌ جا شدن با موتور بتمن در خیابانهای این شهر، کمی سخت‌تر است.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`