گوگل
گوگل

گوگل اولین بازی چند نفره خود را معرفی کرد

به نظر میرسد که ابر شرکت گوگل همزمان با جشن گرفتن هالوین فرصت را غنیمت دانسته و از جدیدترین سری بازی‌های Doodle رونمایی کرده است.  برای اولین بار شرکت نامدار گوگل بازی چند نفره خود را راه اندازی کرد. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

این برنامه اساساً برای افرادی ساخته شده که به اندازه نیم‌نگاهی از موتور جستجو این شرکت بهره مند شده‌اند. در حال حاظر Doodle تنها در موتور جستجوی امریکای شمالی قرار دارد اما انتظار می‌رود بزودی حیطه کاری خود را افزایش دهد و در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار گیرد. نام بازی Trick-or-Treat: The Great Ghoul Duel می‌باشد و روند آن شامل گرفتن ارواح کوچک و بردن آنها به پایگاهی مشخص برای کسب امتیاز است. اما قسمت اصلی بازی جدید گوگل زمانی نمایان می‌شود که بازی‌کنان دیگر میتوانند ارواح شما را دزدیده و به ارواح خودشان اضافه کنند.

در بازی امتیاز بیشتر٬ مساوی با گرفتن قابلیت‌هایی نظیر سرعت بیشتر و عبور از دیوار‌ها می‌باشد. هر بازی به مدت چند دقیقه طول می‌کشد و می‌تواند ساعات لذت بخشی را برای شما و دوستانتان٬ به ارمغان بیاورد. نکته قابل توجه دیگر این است که در بازی می‌توانید با ۷ نفر از دوستان خود توسط یه لینک ارتباطی یا به صورت تصادفی با بازی‌کنندگان سرتاسر جهان بازی کنید. به‌ نظر می‌رسد این بازی کوچک ویژگی های بسیار زیادی را از غول بزرگ تکنولوژی جهان٬ گوگل به نمایش می‌گذارد.

بیشتر بخوانید :  احتمال انتشار بازی Call of Duty 2019 برای پلتفرم های نسل بعدی

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`