god of war ragnarok

تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok لو رفت

بازی های مرتبط

به نظر می‎رسد تاریخ انتشار عنوان بسیار پر انتظار و محبوب God of War Ragnarok، از طریق دیتابیس فروشگاه پلی استیشن، لو رفته است. این خبر را کاربری به نام PlayStation Game Size در شبکه اجتماعی توییتر مطرح نمود. این کاربر، مطالب مربوط به حجم بازی‎ها، تاریخ انتشار، تاریخ شروع پریلود و … مربوط به بازی‎های پلی استیشن را نشر می‎دهد. منبع وی نیز دیتابیس خود فروشگاه پلی استیشن می‎باشد. به همین دلیل، می‎توان گفت منبع نسبتاً قابل اعتمادی است. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

بازی مورد انتظار God of War Ragnarok، قرار است در تاریخ 30 سپتامبر سال 2022 (8 مهر ماه سال 1401) منتشر خواهد شد. این تاریخ انتشار، ممکن است قطعی نبوده و تنها تاریخی احتمالی باشد که در فروشگاه پلی استیشن درج شده. با این حال، تاریخ مذکور به ربع سوم سال 2022 اشاره دارد. از این طریق، می‎توان نتیجه گرفت که سونی ربع سوم سال را برای انتشار این بازی، برگزیده است.

بازی God of War Ragnarok، ادامه‎ای بر داستان بازی تحسین شده God of War است که در سال 2018 منتشر شد و این سری محبوب را به نوعی ریبوت نمود. این اثر، به عنوان یکی از بهترین بازی‎های کنسول پلی استیشن 4 شناخته می‎شود. عنوان مذکور، به زودی برای کاربران رایانه‎های شخصی نیز در دسترس قرار می‎گیرد و آنان نیز می‎توانند این اثر را بر روی پلتفرم خود، تجربه کنند.

داستان God of War Ragnarok حدود سه سال پس از God of War 2018 جریان دارد. در این بازی، «آترئوس» (Atreus) بزرگ‎تر شده و حال باید معنی هویت واقعی خود را کشف کند. او و پدرش «کریتوس» (Kratos)، مجبورند از هر 9 قلمروی اساطیر نورس گذر کنند. در این راه، با خدایان قدرتمندی چون «ثور» (Thor) و «فریا» (Freya) نیز درگیر خواهند شد.

بیشتر بخوانید :  آمارهای جدیدی از فروش Doom Eternal و Half-Life: Alyx

تاریخ انتشار رسمی بازی God of War Ragnarok هنوز مشخص نیست و حتی بازه زمانی خاصی نیز برای آن اعلام نشده است. با این حال، می‎دانیم که این بازی بر روی پلتفرم‎های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`