Ps Now

بازی‌های جدید Ps Now معرفی شدند

بازی های مرتبط

نهایتاً از بازی های جدید سرویس اشتراک Ps Now رونمایی شد. در گذشته شاهد انتشار شایعاتی بودیم که این عناوین را زودتر از موعد، لو دادند. به صورت کلی باید گفت که بازی هایی همچون God Of War 2018 و Red Dead Redemption 2 و Nioh 2 و … در دسترس کاربران این سرویس اشتراک قرار گرفتند. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

لازم به ذکر است که کاربران Ps Now می‌توانند تا اول نوامبر سال ۲۰۲۱ مصادف با 10 آبان ماه سال جاری به تجربه نسخه دوم رد دد ریدمپشن ۲ بپردازند و سپس شاهد خروج این عنوان از سرویس مذکور خواهیم بود. همچنین عنوان Judgment نیز تا چهارم اکتبر سال ۲۰۲۱ یعنی ۱۲ مهر ماه در این سرویس باقی خواهید ماند. با بقیه عناوین به صورت دائمی در دسترس کاربران Ps Now هستند.

  • – Red Dead Redemption II
  • – Nioh 2
  • – Moving Out
  • – God of War
  • – Judgment
  • – Olympic Games Tokyo 2020
  • – Nascar Heat 5

رد دد ریدمپشن ۲ یکی از بزرگ‌ترین و جاه طلبانه‌ترین آثاری است که تا به امروز منتشر شده. عنوانی که مفاهیم جدیدی برای صنعت بازی‌های ویدیویی تعریف کرد و توانست ژانر بازی‌های جهان باز را به سمت جلو حرکت دهد. راک استار به بهترین شکل ممکن تمام المان‌های لازم را در نسخه‌ی دوم رد دد ریدمپشن جای داد تا بتواند یکی از برترین بازی‌های موجود در ژانر جهان باز را خلق نماید. در رد دد ریدمپشن ۲ کنترل آرتور مورگان را در دست می‌گیرید. شخصیت پردازی مورگان به قدری فوق العاده و بی نظیر است که زبان از توصیف آن قاصر می‌باشد. روایت داستان در رد دد ریدمپشن ۲ ، یه صورت آهسته ولی با روند صعودی صورت می‌گیرد. در حقیقت با پیشروی در خط داستانی، به نکات مهم‌تری پی می‌برید و ذره ذره به هیجان ناشی از تجربه‌ی آن، اضافه می‌شود. در خصوص گیم پلی، باید اظهار داشت که رد دد ریدمپشن ۲ از ماموریت‌های اصلی و فرعی با کیفیتی تشکیل شده که المان تنوع، مهم‌ترین بخش آن می‌باشد. موضوع حائز اهمیت دیگر، اتصال بسیار هنرمندانه‌ی این ماموریت‌ها به روایت بازی می‌باشد. کاربران ps now تا تاریخ 10 آیان ماه سال جاری از تجربه‌ی این عنوان به صورت رایگان، لذت ببرند.

بیشتر بخوانید :  معرفی برترین بازی‌های سرویس اشتراک PS Now

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Red Dead Redemption 2  از آخرین اخبار، مقالات، تریلر‌ها و …… مربوطه مطلع شوید.

نیوه ۲ ، درست همانند نسخه‌ی اول خود، دارای باس فایت‌های چالش برانگیز و خیره کننده می‌باشد. نیوه ۲ در ژانر اکشن نقش آفرینی توسعه یافته. ژاپن درحال پشت سر گذاشتن دوره‌‌ای بحرانی می‌باشد. اتفاقات بازی در سال ۱۵۵۵ رخ می‌دهد. جنگ‌های بی پایان، سرزمین را به ویرانه‌ای تبدیل کرده. این سرزمین توسط نیروی شیطانی‌ای به نام یوکای تسخیر شده. روحی شیطانی‌ که از مردم سرزمین تغذیه می‌کند و آن‌ها را به طعمه تبدیل می‌نماید. شما کنترل یک مزدور سرسخت را در دستان خود می‌گیرید. همچنین لازم به ذکر است که شخصی سازی کرکتر اصلی بر عهده‌ی بازی کنندگان می‌باشد.کاربران Ps Now هم اکنون می‌توانند به تجربه‌ی بازی بپردازند.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Nioh 2 از آخرین اخبار، تریلرها،‌نقد و بررسی‌ها، مقالات و راهنماهای مربوط به آن آگاه شوید

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`