تماشا کنید:مجموعه باگ های God of War

بازی های مرتبط

شرکت سونی پیشتر بازی God of War را به عنوان جدیدترین نسخه سری بازی‌های خدای جنگ منتشر کرده است. عنوان انحصاری پلی استیشن ۴ که در تمام نسخه با فروش بالایی رو به رو بوده است. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

به تازگی شرکت ژاپنی تصمیم گرفت ویدئویی از مجموعه باگ‌های نسخه جدید God of War منتشر کند که در آن کریتوس با باگ‌های جالبی رو به رو می‌شود. البته این باگ‌ها برای پیش از انتشار بازیست و مربوط به پس از انتشار آن نمی‌شود. در باگ Atreus نیز با چالش‌هایی رو به رو می‌شود و از جمله آنها باید به اتصال سر وی به سر پدرش کریتوس اشاره داشت. سونی این ویدئو را صرفا جهت لذت طرفداران خود منتشر کرده و هدف دیگری در این زمینه وجود ندارد.

ویدئو موردبحث به عنوان Midgard Mishaps شناخته می‌شود و صحنه‌های پرباگ بازی را به نمایش درمی‌آورد. در حال حاضر این بازی با قیمت ۳۹ دلار به فروش می‌رسد و تخفیف بزرگی برای آن در نظر گرفته شد. سونی انحصاری‌های جدید دیگری نیز در دست توسعه دارد که سال ۲۰۱۹ باید شاهد انتشار آنها بود. God of War جدید انحصاری پلی استیشن ۴ است و با فروش خوبی در میان سایر نسخه‌ها رو به رو شد.در ادامه می‌توانید ویدئو را مشاهده کنید.

ویدئو جالب از مجموعه باگ‌های God of War

بیشتر بخوانید :  Resident Evil 3 - اطلاعاتی در خصوص هوش مصنوعی Nemesis

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`