نسخه جدیدی از بازی Ghostbusters ساخته خواهد شد

به نظر می‎رسد نسخه جدیدی از سری بازی Ghostbusters در دست ساخت است. این خبر را منبعی بسیار موثق، منتشر کرده است. این منبع، آقای «ارنی هادسون» (Ernie Hudson)، سازنده اولین فیلم از این مجموعه می‎باشد. این خبر، در طی پنلی مربوط به فیلم Ghostbusters: Afterlife اعلام شد. این سری بازی، از روی مجموعه فیلم‎های معروفی به همین نام ساخته شده است. اولین نسخه این مجموعه فیلم، در سال 1984 منتشر شد. پس از آن، به دلیل علاقمندی و استقبال خوب طرفداران، نسخه‎های دیگری از آن نیز ساخته شد. در نهایت، پای این سری به دنیای بازی‎های ویدئویی نیز باز شد. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

آقای «وینستون زدرمور» (Winston Zeddemore) اطلاعاتی در مورد این بازی جدید، منتشر نمود.

من ایمیلی در رابطه با ساخت بازی جدیدی از Ghostbusters دریافت کردم. تیم توسعه دهنده، برای انجام فیلم برداری‎های مربوطه، برنامه ریزی کرده‎اند اما مطمئن نیستم چه کسانی در این فیلم برداری شرکت خواهند کرد. فکر کنم من و «دن آکروید» (Dan Aykroyd)، حضور خواهیم یافت. مطمئن نیستم «بیل موری» (Bill Murray) مشارکت خواهد کرد یا خیر. پس به طور قطع، بازی ویدئویی جدیدی از این سری در دست ساخت است اما مطمئن نیستم معرفی آن، در چه تاریخی صورت می‎گیرد.

حتی اگر تمامی بازیگران اصلی Ghostbusters کار صداپیشگی در بازی را برعهده نگیرند، باز هم تعداد بسیاری از آنان، تمایل به همکاری دارند و به طور قطع، در مراحل ساخت این اثر، حضور خواهند داشت.

تیم توسعه دهنده، تصاویر مختلفی از نمونه اولیه شخصیت‎ها برای من ارسال می‎کنند تا تطابق مناسبی با فیلم داشته باشد. متاسفانه مشکلاتی در مدل سازی شخصیت من داشته‌اند. عجیب است که آنان مدل بیل موری، دن آکروید و «هارولد ریمیس» (Harold Ramis) را به طور دقیق و درست در آورده‎اند اما مدل من، بیشتر شبیه «ادی مورفی» (Eddie Murphy) است تا خود من.

آقای هادسون جزئیات چندانی در مورد عنوانی که در دست ساخت است، منتشر نکرده‎اند. مشخص شده که استدیوی سازنده، استدیوی Illfonic می‎باشد. این استدیو در گذشته عناوینی چون Friday the 13th: The Game و Predator: Hunting Gounds را توسعه داده است. همانطور که می‎دانید، این اطلاعات نیز چیزی بیش از یک شایعه نبوده و باید تا تاییدیه رسمی، منتظر ماند.

بیشتر بخوانید :  سیستم مورد نیاز برای اجرای Far Cry New Dawn

بازی بر اساس Ghostbusters، به استایل بازی‎هایی که Illfonic می‎سازد، شباهت دارد. به احتمال زیاد، این استدیو بتواند عنوانی چند نفره بر اساس این مجموعه فیلم بسازد. احتمال دارد آنان در نظر داشته باشند که اثری داستانی و تک نفره بسازند. این نیز خود می‎تواند ایده‎ای جذاب و سرگرم کننده باشد. باید منتظر ماند و دید که استدیوی Illfonic چه برنامه‎ای برای این بازی دارد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`