SOMA

SOMA را به صورت رایگان دریافت کنید

بازی های مرتبط

فقط برای مدت محدودی زمان دارید تا عنوان لذت بخش و ترسناک SOMA را به صورت رایگان دریافت کنید. این عنوان تحت تخفیفات GOG در زمستان رایگان شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه با نوین اسپات باشید.

عنوان ترسناک SOMA که توسط Frictional Games توسعه یافته٬ به صورت رایگان در وب سایت GOG موجود می‌باشد. دقت داشته باشید که این تخفیف تا آخر امروز اعتبار خواهد داشت و پس از آن برای دریافت SOMA, باید هزینه‌ای متقبل شوید. به هر حال اگر از طرفداران عناوین ترسناک هستید این فرصت را از دست ندهید. اما این تنها عنوان تخفیف خورده نیست. بسیاری از عناوین مختلفی که توسط شرکت‌های مختلف و معروف توسعه داده شده اند نیز تخفیف‌های خوبی خورده اند. زمانی که عناوین بیشتری را خریداری کنید٬ بازی‌های بیشتری نیز برای شما رایگان خواهد شد. پس از اولین خرید می‌توانید نسخه‌ی رایگان Fantasy General را دریافت کنید. پس از خرید بیش از ۱۵ دلار می‌توانید عنوان Everspace را به صورت رایگان دریافت کنید.

اگر قصد استفاده از تمام فرصت‌هایی که به‌وجود می‌آید را دارید٬ SOMA را همین الان دریافت کنید. علاوه بر رایگان بودن٬ این عنوان می‌تواند طرفداران بازی‌های ترسناک را کاملاً راضی کند و برای چند ساعتی میخ‌کوب کند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: گیم پلی بازی The Outer Worlds

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`