لیست عناوین سرویس Game Pass برای ماه نوامبر منتشر شد

سرویس Game Pass، به منزله‌ی سرویس اشتراکی جدید شرکت مایکروسافت است که طرفداران بسیاری دارد.در  هر ماه، عناوین زیادی به لیست بلند بالای گیم پس افزوده شده و عناوینی نیز خارج می‎شوند. دارندگان رایانه‎های شخصی و کنسول‎های شرکت مایکروسافت، با تهیه این اشتراک، می‎توانند به صورت رایگان، به کل عناوین این سرویس دسترسی داشته باشند. حال، لیست عناوینی که برای ماه نوامبر بر روی این سرویس عرضه می‎شوند، مشخص شده است. از طرف دیگر، لیستی از عناوینی که تا 15 نوامبر (24 آذر) از این سرویس خارج می‎شوند نیز ذکر شده تا کسانی که در حال تجربه آنان هستند، هرچه زودتر بازی‎ها را به اتمام برسانند. در ادامه، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

اولین عنوان ماه نوامبر سرویس Game Pass، عنوان Minecraft: Java and Bedrock Editions خواهد بود که فردا، فقط بر روی رایانه‎های شخصی، در دسترس قرار می‎گیرد. بازی Unpacking نیز پس از آن، برای رایانه‎های شخصی، سرویس Cloud و کنسول‎ها در دسترس خواهد بود. نکته جالب، عرضه It Takes Two برای EA Play در تاریخ 4 نوامبر (13 آبان) است. همانطور که می‎دانید، کسانی که اشتراک Game Pass Ultimate را تهیه کنند، به بازی‎های EA Play نیز دسترسی خواهند داشت.

در همان تاریخ 4 نوامبر، عنوان Kill It with Fire بر روی رایانه‎های شخصی، سرویس Cloud و کنسول‎ها در دسترس قرار می‎گیرد. پس از آن، Football Manager 2022 برای رایانه‎های شخصی، Football Manager 2022: Xbox Edition برای کنسول‎ها و Cloud و در نهایت Forza Horizon 5 برای رایانه‎های شخصی، کنسول‎ها و Cloud، در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان)، عرضه می‎شود. با معرفی GTA Trilogy نیز ذکر شد که نسخه Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition در همان روز عرضه، بر روی Game Pass قرار می‎گیرد. در همان روز، عنوان One Step from Eden نیز برای رایانه‎های شخصی و کنسول‎ها، در دسترس قرار می‎گیرد.

بیشتر بخوانید :  جزئیات آپدیت ۰٫۹٫۰ بازی PUBG Mobile منتشر شد

عناوین لیست زیر، از 15 نوامبر (24 آبان)، این سرویس را ترک کرده و دیگر قابل بازی نخواهند بود.:

  • Final Fantasy 8 HD
  • Planet Coaster
  • Star Renegades
  • Streets of Rogue
  • The Gardens Between
  • River City Girls

مشترکین این سرویس، بهتر است بر روی کنسول‎های ایکس باکس خود و یا رایانه شخصی، فضای خالی کافی برای تجربه عناوین هیجان انگیز این ماه، داشته باشند.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`